Systematická kolonizace světa islámemSvět se mění. Pro udržení kultury po dobu 25 let je zapotřebí udržovat zdravou porodnost vyšší jak 2,11 dětí na rodinu. Ta však v západní kultuře rapidně klesá. To znamená populační úpadek kultury. Západní kultura vymírá a nikdo s tím nic nedělá.

Je zarážející, že nikdo to nechce vidět. Dnes není populární mít jasný názor. Jste považováni za extremisty, když jasně řeknete, že se vám něco nelíbí. Jaký odkaz chceme zanechat našim vnoučatům? "Holt se tak Evičko stalo, víš?!" Chceme pasivně přihlížet, jak mizí naše tisíciletá kultura? Světová kultura, tedy odkaz našim potomkům, bude již dnes úplně odlišná, než jak ji dnes známe.

Jen se zastavte a tohle si pusťte. Nemají to na svědomí "oni", ale my všichni. A že s tím nic neuděláte? Pokud si budete jen takhle do prázdna stěžovat a prd dělat, určitě ne.

Systematická kolonizace světa islámem


Vítejte na blogu o inovacích a zajímavostech! Tento blogový vesmír o technologiích 21. století, moderní architektuře, sci-fi, filmových novinách, alternativních přístupech a jiných zajímavostech je tu pro vás. Přejeme hezké počtení a díky za případné komentáře!

0 komentářů: