Putin varuje lidstvo. Ví více, než sám říká? (video záznam)


Putin varuje lidstvo. Ví více, než sám říká? Vladimír Putin na mezinárodní konferenci v St. Peťerburku, které se zúčastnili zejména zástupci zpravodajských agentur z Francie, Španělska, USA, Velké Británie, Kanady, Německa, Číny, Japonska, Indie a Itálie, pronesl silná a znepokojivá slova.  Putin mluvil ostře, jasně a k věci.

Mezinárodní ekonomické fórum (SPIEF) se uskutečnilo 17. 6. 2016 již po desáté. Na fóru se objevil i Vladimír Putin. Ostře se vyhranil směrem k USA, které dle jeho slov zbrojí a ohrožují světový mír. Putinův úkol (úkol Ruska a jeho spojenců Číny a Filipín) je vytvořit rovnocennou protiváhu spojených států, aby mohl "udržet světový mír", ostřeji řečeno, aby zabránil Třetí světové válce.  Celý přepis otázek a odpovědí na stránkách Kremlu ZDE.

Zde je výřez (bez střihů) z daného panelu, kdy Putin odpovídal otázky šéfům zpravodajských agentur z celého světa. Tato jeho odpověď byla určená Malcolmovi Kirkovi, šéfovi kanadské zpravodajské agentury.

Putin Varuje lidstvo. Ví více než říká?


Někdo nazývá Putina novodobým Hitlerem, který uzurpuje kousky Evropy pro sebe (Gruzie a Krym). Na druhou stranu, koukneme-li se na styl komunikace Kremlu a na druhé straně Washingtonu a položíme-li si otázku: kdo z nich má více agresivnější zahraniční politiku, je vše asi jasné.

Jaký je váš pohled na Putina a jeho "obranný postoj" vůči politice USA a západní Evropě?


Vítejte na blogu o inovacích a zajímavostech! Tento blogový vesmír o technologiích 21. století, moderní architektuře, sci-fi, filmových novinách, alternativních přístupech a jiných zajímavostech je tu pro vás. Přejeme hezké počtení a díky za případné komentáře!

0 komentářů: