Header Ads

Tady běhá text
recent

Hraný Ghost in the Shell? Ano, příští rok v kinech se Scarlett Johansson v hlavní roli

Manga jako vážný žánr u nás zase tak dobré jméno moc nemá. Lépe řečeno jsme k tomuto žánru ani moc neměli jak najít cestu. Protože z kreslených filmů známe maximálně pouze věci ze studia Pixar (Walt Disney). Každý zná z Pixar studios Wall-eho, ano, bohužel - opět "pohádka". Někteří možná znají animované filmy s vážnou tématikou jako Immortel, Číslo devět, francouzský Renaissance nebo Kaena: The Prophecy. Mezi klasiku anime patří bezpochyby sága Duch ve stroji (Ghost In The Shell), která se příští rok dočká hollywoodského zpracování.


Když jsem se dneska kouknul na trailer k novému filmu Ghost In the Shell, mile mě překvapila hlavní role: v podání Scarlett Johansson. Scarlett již překvapila v povedeném sci-fi filmu Lucy, tak doufám, že nezklame v takové klasice jakou je Ghost In The Shell.

Co můžeme od nového hraném Ghost In The Shell očekávat?

Celé to vypadá, že se tvůrci snaží  přiblížit se originálu co nejvíce. Z traileru je jasně vidět, že scény jsou takřka totožné s manga verzí.A samotná hlavní hrdinka je té anime podobná až z toho mrazí:

Pokud bude děj celého filmu krýt hlavní scénář manga verze, tak doufám, že Scarlett nám taky skočí na začátku hambatá z věžáku. Uvidíme:)


Hezké na tom všem je, že i herci budou Japonci v rolích, kde Japonci jsou. Důkazem je i foto Scarlett s kolegy v kostýmech, který se na webu objevil.


Děj Ghost in the Shell (2017)

Kdo tuto klasiku vůbec nezná, tak krátce i k ději. Kybork policistka "Major" (Scarlett Johansson) má jasný úkol:_ v sektoru 9  odhalovat a lovit počítačové zločince a hackery. Nyní čelí novému nepříteli, který se nezastaví před ničím, aby sabotovat novou technologii HANKA Robotics a jejich umělou inteligenci.

Film se objeví v kinech posledního března, 2017 ve formátech 2D, 3D a i IMAX 3D. Uvidíme, co dojde k nám do české kotliny.

Trailer k filmu Ghost In The Shell (Duch ve stroji, 2017)Pokud jste ještě neviděli originální manga film Ghost In The SHell a ani žádný z jeho dalších dílů, koukněte se alespoň na první díl. Film má doopravdy svou hloubku a zabývá se dilematem života a umělé inteligence.

Ghost In  The Shell1 (1995) v originále s anglickýma titulkama
Na toto do kina rozhodně půjdu, takže se těším na březen 2017!

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.