Header Ads

Tady běhá text
recent

Ztroskotala snad na Zemi již před 12.000 lety vesmírná loď s mimozemskou posádkou?

Jako každý příběh záhad a nevysvětlitelných nálezů odehrává se tento příběh již od 30. let minulého století. Důkazy byly nalezen mezi řadami hrobů v prehistorických jeskyních Baian Kara Ula na hranicích Číny a Tibetu čínským profesorem Chi Pu Tei již v roce 1938. Kostry, které tehdy archeologové nalezli, byly neuvěřitelně křehké a měly velkou a rozvinutou oblast lebeční. Nicméně nejzajímavější je nález medailonku, který nedá ani současníkům spát. Ztroskotala snad na Zemi již před 12.000 lety vesmírná loď s mimozemskou posádkou?

Tento případ je asi nejvíce zatajovanou věcí ve spisech UFO. Z daného nálezu totiž jasně vyplývá, že "cizinci" měli havárii a přistáli na Zemi před 12.000 lety, a zanechali důkaz o jejich existenci  na této planetě pro budoucí generace.

Vyobrazení vesmírné lodi na medailonku je zcela jednoznačné.  V samotném hrobu archeologové nalezly též zajímavé kresby na stěnách jeskyně, stejně jako 716 předmětů ve tvaru kotoučů, co vypadalo jako gramofonová deska připomínající předměty z kamene a které byly pohřbeny v zemi v jeskyni. 


Objekt obsahoval cizí písmo, které nikdy předtím nikdo neviděl. Výzkumníci se pokoušeli dekódovat tyto symboly více než 20 let, až v roce 1962 čínský Dr. Tsum Um Nui dekódoval tuto zprávu. 

Část překladu pana Profesora Tsum Um Nui:

"Dropa vyšel z mraků ve svých letadlech. Před východem slunce se naši muži, ženy a děti ukryly desetkrát v jeskyních. Když konečně pochopili znakovou řeč Dropa, uvědomili si že, že nově příchozí měli mírumilovné úmysly ..."Další část textu uvádí: "Kmen Han vyjádřil politování nad tím, že Dropa havarovali v této odlehlé oblasti a že nebyli schopni postavit novou vesmírnou loď, takže se Dropa nemohli vrátit na svou domovskou planetu."
(Z anglického origináluThe Dropa came out of the clouds in their aeroplanes. Before sunrise, our men, women and children hid in the caves ten times. When they finally understood the sign language of the Dropa, they realise the newcomers had peaceful intentions...Another part of the text stated the Han tribe regretted that the Dropa had crashed in this remote area and that they were unable to build a new spaceship so the Dropa could return to their home planet. Zdroj textu: Phillipcoppens.com)
Nicméně poté co Dr. tento text rozluštil, odbor Pekingské akademie v Číně údajně odmítl zveřejnit jeho článek nebo dokonce uznat jeho zjištění. Dr. Tsum Um Nui trvá a jeho interpretaci a práci. Nakonec byla jeho interpretace překladu a jeho práce publikována. Svět o tomto nálezu s překladem neznámého textu slyšet co nyní známe jako "Dropa (nebo Dzopa) kameny".

Ať už věříte mimozemskému původu desek nebo ne, je zde zajímavý další fakt. Legendy z této oblasti. Legendy vyprávějí dokonce v té době o ne moc vysokých, hubených, žlutých mužích, a o tom že "přišli z mraků před velmi dlouhou dobou." Tito lidé měli velké hlavy a malá těla a byl prý na ně strašný pohled. Místní obyvatelé, je prý hnali pryč na koni. Popis těchto osob je totožné s orgány profesor Chi Pu Tei přivedl v roce 1938. Pochopitelně má tento příběh docela dost skeptických přívrženců. ¨

Pokud jste to dočetli až sem, zbystřete ...

Přečetli jste to až sem? Jedna podstatná věc. Napálili jste se. Neexistuje žádný důkaz, žádný pramen, žádný záznam o vědcích, žádný, žádný, a zopakuji to ještě jednou: žádný relevantní pramen. Tsum Um Nui není čínské jméno. Ani v muzeu v Číně, ani v Rusku. Nikde. Tohle je prostě "špatná archeologie", velká fantazie nebo taky "danikenovina". Prostě výmysl interpretace na ntou, HOAX. 

No, zdá se, že jste se všichni stali součástí podvodu s Dropa kameny. Zřejmě příběh vytvořil Dr. Karyl Robin-Evans pod pseudonymem David Agamon. Agamon (resp Robin-Evans) V roce 1978 vyšla v exilu kniha Sungods (Sluneční bohové), ta je zdrojem pro příběh o Dropa kamenech, a jak je uvedeno níže, některé detaily jsou sugestivní podvod.

Ale nemějte špatný pocit, že jste byli jediní, kdo se napálili. Zástupy zaslepených ufologů v čele s Danikenem, kteří věří (nebo věřili), že dropa kameny a zřícené UFO v horách Bayan Kara-Ula byly skutečné, dále udržují legendu živou. Hartwig Hausdof vydal na toto téma i v roce 1998 knihu: Čínský Roswell. Je zajímavé, že někteří dokonce tvrdí, že Robin-Evans neexistuje, a že Agamonova pravá identita je stejně záhadou jako jeho původní příběh.  A co následuje, když se zpochybní ten, kdo to vše zpochybnil?  Objeví se konspirační teorie, že "čínská vláda se zavázala schovat takový příběh za podvod a tají to." Není to všechno nějak moc přitažené za hlavu?

A pokud slova nestačí, prozkoumejte si sami tyto zdroje:
[1] “The 10 Most Puzzling Ancient Artifacts.” http://www.ancientx.com/nm/anmviewer.asp?a=75. Accessed April 2 2012.
[2] National Gallery of Art. The Golden Age of Chines Archaeology. 
[3] http://en.beijing2008.cn/spirit/beijing2008/graphic/n214070893.shtml
[4] Bad Archaeology. “The Dropa (or Dzopa) stones.” http://www.badarchaeology.com/?page_id=360 Accessed 4/14/2012

Co si z toho vzít?

No, zdá se, že jsme všichni součástí nějakého toho podvodu, podvodu na pravdu. Kolem nás si všichni lžou. My to akceptujeme a pak se na druhou stranu i divíme takovýmto věcem, které přerostou v živou legendu.

Máme rádi pozornost a abychom na sebe upoutali pozornost, rádi vytváříme věci, které neexistují, které jsou tajemné a nejednoznačné. Je to jednodušší než přijmout holá fakta. Je jednodušší slepě věřit.

Nicméně, jedna dobrá otázka, proč jsem se vůbec na svém blogu o hoaxu s Dropa deskami chtěl zmínit je: "Co by se stalo, kdyby mimozemšťané opravdu nouzově přistát na zemi?"  Asi by to změnilo náš pohled na svět, razantně.

Co myslíte? Napište názor v komentářích

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.