Header Ads

Tady běhá text
recent

Buď byla NASA na Marsu již v roce 1973, nebo se jedná o hodně přesvědčivý hoax.

Podnikla NASA na přelomu 60. a začátku 70. let tajnou misi Redsun (Rudé slunce) na Mars? Na internetu začíná kolovat dle mého hodně zajímavé video, zajímavé hned ze dvou důvodů: Jedná se o dokonalou digitální práci nebo o původní tedy pravou video nahrávku ze 70. let astronautů NASA k cestě na Mars. Co z toho vyplývá? Buď byla NASA na Marsu již v roce 1973 nebo se jedná o hodně přesvědčivý hoax. 
Tento film údajně unikly z archivů NASA a ukazuje rozmazané záběry z mise na Mars - z roku 1973! Film, který ukazuje některé hodně amatérské a roztřesené záběry planety Mars, začíná s cedulí s nápisem, "Ne pro veřejnou distribuci."

Pak to musí být skutečné.  Nebo ne? No posuďte dokonalost /pravost 3 minutového videa sami.
Konspirační teorie zase dostala vedle Spekulací o projektech jako je Apollo 20 a pod. nové palivo:) Konspirační teoretici věří, že se jednalo o "tajný vesmírný program", s kódovým označením "Project Redsun", kdy lidé přistáli na Marsu na konci 60. let a počátku 70. let.

Konspirační teoretici věří, že toto je skrýváno běžné veřejnosti z různých důvodů. A překvapivě i kvůli tomu, že NASA a další vlády jsou skrytě v kontaktu s mimozemšťany. No tomuhle se prostě nedá odolat;)

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.