Header Ads

Tady běhá text
recent

Jak vložit video z Facebooku na web nebo na blog?

Vkládání videa z YouTube na váš blog nebo na vaše stránky je velice jednoduchou záležitostí. Pokud dnes chcete vložit video z YouTube, na svůj web, najdete kód, kopírujete ho a vložíte do příspěvku nebo na místo na stránkách, kde chcete , aby se zobrazoval. Víte jak vložit video z Facebooku?Kde naleznete kód videa na Facebooku

Facebook to zase tak s tím vkládání videa jednoduché nemá, jako kupříkladu zmiňovaný YouTube. Nicméně není to zase taková věda. Ve třech krocích si stejně jako z YouTube můžete vložit video přímo na váš blog nebo na vaše stránky.

Krok1: Jak na Facebooku najít odkaz na dané video.

Když se podíváte na vaši zeď na Facebooku nebo i na Váš profil, kde jste dané video sdíleli s vašimi přáteli, naleznete odkaz přímo na dané vaše video, které chcete vložit na váš blog nebo na vaše stránky:


Krok 2: Jak na Facebooku najít kód na dané video.

Následně se dostanete přímo na stránku vloženého videa. Zde klikněte na "další" a tam naleznete možnost zkopírování kódu, který musíte vložit následně do příspěvku nebo na vaše stránky. Krok 3: Jak na Facebooku kopírovat kód na dané video.

Klikněte na odkaz "Vložit video" a zobrazí se vám v okně celý kód videa, který vložíte do své stránky nebo do svého příspěvku.


Teď máte kód k danému videu uložený a nyní stačí kód vide z Facebooku vložit do příspěvku. Video bude "embednuté" - vložené poté , co stisknete CTRL+V. Přehrávač videa na stránkách vypadá takto:The world's longest waterslide. Yewwww!
Posted by 3dfirstaid visual architecture on 11. srpen 2015
Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.