Sci-fi filmová novinka od Ridleyho Scotta Marťan (The Martian 2015)

Během mise na Mars, Astronaut Mark Watney (v hlavní roli Matt Damon) je považován za mrtvého po divoké bouři a za sebou nechal i svou posádkou. Ale Watney přežil a ocitne se sám na nepřátelské planetě. Má jen hubené omezené zásoby, musí začít inovovat, aby přežil. Jeno  vtip a silný duch ho drží při životě. Najde Watney způsob, jak vyslat signál na Zemi, že je naživu?

Marťan | Oficiální trailer 2015: 

Ridley Scott se doopravdy  vytáhl, vzal si do parády besteller, román od Andy Weira. Tento nový snímek nás zavede miliony mil daleko k samotnému Marsu. NASA a mezinárodní tým vědců neúnavně pracují na tom, aby se "marťan" (v hlavní roli Matt Damon) dostal zpět domů.Tento příběh je neuvěřitelný a plný statečnosti. Kdo bude fandit Watneymu, aby uskutečnil jeho bezpečný návrat zpět na Zemi?

Sci fi Maťan má i své hvězdné obsazení:  Vedle Matta Damona uvidíte Jessicu Chastain, Kristena Wiig, Kate Mara, Michael Pena, Jeff Daniels, Chiwetel Ejiofor, a Donald Glover.Přidat.eu záložku Print

Vítejte na blogu o inovacích a zajímavostech! Tento blogový vesmír o technologiích 21. století, moderní architektuře, sci-fi, filmových novinách, alternativních přístupech a jiných zajímavostech je tu pro vás. Přejeme hezké počtení a díky za případné komentáře!

0 komentářů: