Header Ads

Tady běhá text
recent

Jak konvertovat videa z YouTube do formátu MP3?

Upřímně na začátek říkám, že ani moc nevím, jak moc tento příspěvek je o legálním tématu, či nikoli. Legalitu obsahu nechme stranou. Předpokládejme, že se bavíme o legálním obsahu a že neporušujeme žádná autorská práva. Pokud již chcete tedy konvertovat formát videa z YouTube, z DailyMotion, z Vevo, či ze stránek s podobným obsahem, jak na to? Jak konvertovat YouTube video do formátu MP3? 


Já používám dvě služby, o kterých se chci i zde na blogu s vámi podělit, třeba usnadní život i vám.

Convert2mp3.net

První službou, o které se chci zmínit, jsou stránky Convert2mp3.net. Jedná se o stránky, které vám umožní konvertovat online hudbu a online videa do jiných formátů. Tedy přesněji řečeno, já tyto stránky používám na konverzi videa do formátu mp3. Tato služba zvládne tyto formáty u audio souborů: mp3, m4a, aac, flac, ogg, wma, a u video formátů: mp4, avi, wmv, 3gp. Upřímně pro běžné převádění formátů souborů z online služeb zcela dostatečné.  Jediné omezení je 90 minut. Větší soubor služba konvertovat nedokáže.

YTD Video Downloader

Jedinou nevýhodou je, že YTD Video Downloader vyžaduje indtalaci, tedy stažení. Nicméně jednoduchá služba splní vaše očekávání, jak konvertovat základní audio i video soubory i ve své free verzi, kdy můžete pracovat vždy jen s jendím souborem. U konverze to jde již jakš takš paralelně. YTD dokáže stahovat videa z více jak 50 stránek. Konvertuje většinu video formátů: mp3, mp4, wmv, flv, mov, 3gp, avi.

A co k převádění souborů audio a video používáte vy? Máte nějaké tipy na konverzi video a audio souborů?


Podělte se o to v komentáři pod článkem.Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.