Header Ads

Tady běhá text
recent

Evropu rozvrátíme, vyhladíme a znovu osídlíme (korporatokracie)

Tak tohle mě děsí. Přišlo mi to mailem, jako jeden z řetězových mailů. Nicméně obsah je až děsivý. Apokalyptické scénáře sci-fi novel a románů mám velice rád, nicméně tento scénář je až moc o současné realitě. A ona "Pravda" je kolikrát velice jednoduchá.
Zde je text z onoho mailu.

Krok 0: Vypracovat jednoduchý plán na oddlužení celosvětových mocností (i soukromých subjektů) s podporou ropných subjektů za každou cenu mimo použití jaderného arzenálu, zahrnující vytvoření dostatečných rezerv případně zdrojů komodit se stálou reálnou hodnotou v čase i místě.

Krok 1: Destabilizovat Evropu hodnotově, ekonomicky i politicky, tedy postavit státy Evropy mezi mlýnské kameny "východu" a "západu", jak se směr interpretuje dnes. 

Krok 2: Iniciovat vyhrocené konflikty s iniciací přesahující hranice jednotlivých evropských států (ekonomicky, ideologicky, kulturně); státní bankroty, extremistické iniciativy.

Krok 3: Podporovat obě strany konfliktů, vyhrocovat situaci, vytvářet patové situace pro Evropu tak, aby se region Evropy rozpadl. 

Krok 4: Po chaosu zažehnout evropskou válku i vůči jednomu či více iniciátorům tohoto projektu vůči "levé" i pravé" straně a vůči bývalým státům EU. 

Krok 5: Po lokálních válkách a občanských nepokojích lokálního charakteru si rozdělit ekonomicky rozvrácenou Evropu projekty podobné "New Deal" a vytvořit ekonomickou závislostí nový prostor pro dekolonizaci a znovuvybudování infrastruktury. 

Krok 6: Připravit podhoubí korporokracie na území Evropy 

Krok7: Aplikovat tento model na dalším kontinentu Severní Ameriky, Jižní Ameriky, Afriky ve svých  možných variacích.

Takovýto projekt by mohl v regionu Evropy udržet stávající trend zadlužování států jednoduchým aktem téměř po následujících 100 let. Mohl by nastartovat jednoduchým způsobem růst mimoevropských ekonomik a korporátních subjektů válečným zbrojením bez toho, aby se konflikt odehrával na území iniciátorů, nicméně bez ohledu na Evropskou populaci.

Já k tomu připomenu Darwina: V přírodě přežije vždy ten , kdo se dokáže adaptovat na nové podmínky.


Přidat.eu záložku Print

1 komentář:

  1. http://guru-vit-kouba-bhagavan.blogspot.cz/2015/03/jak-zmenit-kokoty-na-lidi.html

    OdpovědětSmazat

Používá technologii služby Blogger.