Co dokázal vytvořit z této plechové garáže je až neuvěřitelné ... a inspirující!

Podobně jako když se ztratíte ve slepé uličce velkoměsta, je i majitel Jérémie Buchholtz tohoto malého domu skrytý před okolním světem. Co se dá udělat ze zastrčeného parkovacího místa - tedy přesně řečeno ze zapadlé garáže? Jérénmie žije ve Francii v Bordeaux a našel si starou plechovou garáž, kde sotva zaparkuje malé auto. Ať tak či onak, klobouk dolů před lidi, kteří obcházejí předpisy o územním plánování, aniž by se dostali do problémů. Co Jérémie dokázal z této plechové zapadlé garáže vytvořit, je neuvěřitelné! 


Stavební náklady činily celkem€ 140,000 (165.000 dolarů), a to i když Jérémie dělat některé práce sám. Nicméně náklady byly i tak menší, než koupě menšího bytu v této lokalitě. Jen si uvědomte, že byste si tam ani nezaparkovali auto! A co asi řekl inspektor z úřadu pro územní plánování?Přidat.eu záložku Print

Vítejte na blogu o inovacích a zajímavostech! Tento blogový vesmír o technologiích 21. století, moderní architektuře, sci-fi, filmových novinách, alternativních přístupech a jiných zajímavostech je tu pro vás. Přejeme hezké počtení a díky za případné komentáře!

0 komentářů: