Header Ads

Tady běhá text
recent

Super jachta STAR ve tvaru hvězdy bude stát více jak půl miliardy dolarů!

Tato nová Super jachta - nazývaná STAR - ani nevypadá na první pohled jako loď , ale jako spíše jako podivný plovoucí kus ledu ve vodě. Rozhodně originální design. Což dává smysl, když uvážíme, že STAR byla speciálně navržena tak, aby na rozdíl od jiných jachtu na světě byla výjimečná.


Inspiraci našel designer Ignor Lobanov ve spolupráci s BMT Group přímo ve hvězdách. "Profil jachty je ideální hvězdou, když se odráží ve vodě." STAR měří 132 metrů a dlouhá je téměř 61 metrů vysoké. Proč vůbec vytvořili takovouto jachtu? Jejich cílem bylo předefinovat luxusní jachty. To celé jen za půl miliardy dolarů... 

Zde je trochu inspirace v obraze:

Super jachta STAR byla vyvinuta jako soukromá jachta, ale může být fungovat i jako exkluzivní plovoucí hotel a může hostit až 200 dnů 36 hostů. 

Neuvěřitelná loď STAR byla navržena s maximální rychlostí 18 uzlů a více 37,6oo čtverečních stop luxusního vnitřního prostoru. Horní paluba jachty bude mít také řadu vyhlídkových ploch s neuvěřitelným výhledem, říká Lobanov. 

Má také přistávací plochu pro vrtulníky, podvodní pozorovací palubu a čtyři výtahy, které poskytují přístup k lodi osmi palubách:
Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.