Header Ads

Tady běhá text
recent

1 hamburdger 750kalorií! Kalorické monstrum od KFC

Všichni zelonožravši, raději zavřete oči a raději to ani nečtěte! KFC v Koreji vytvořili kalorickou a solnou bombu 750 Kalorií v jediném “hamburgru”. Uaaa… Tahle kalorická bomba nese název “Zinger Double Down King”. Za tímto normálním názvem se skrývá něco, na z čeho se váš žlučník vyleká a trefí jej z toho cholesterolový šlak! 

V hamburgru nenajdete žádnou housku, pouze kuřecí, hovězí i vepřové maso, které je smažené, grilované a potažmo i pečené. Housku nahradily kousky smaženého kuřete. A navrch tomu vše dá nálož speciální omáčky, která dělá tento pokrm ještě o něco nezdravější. 

Hamburger 2.0

Sečteno podtrženo z toho vznikne 750 kalorií, třetina toho, co normálně sníte za celý den! opravdu inovativní přístup KFC! S tímto hamburgrem 2.0 do sebe dostanete nejenom 32 gramů tuku včetně deseti gramů nasycených tuků, ale i 1,5g soli, což je celá denní doporučená dávka! A ono když už se jenom na to podíváte, (odmyslete si reklamní fotku), vypadá to děsivě samo o sobě.


No ještě, že v Praze vyhrálo KFC ve stravování dětí na základnách, už jsem se lekl, že budou trpět hladem a budou mít vyváženou stravu. (článek: Tendr na dodávky jídla pražským školám vyhrálo KFC)

Dobrou chuť a tloustnutí zdar!


Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.