Header Ads

Tady běhá text
recent

Zbláznil jsem se do GOOGLE, co mám dělat?


Každý člověk na této planetě již několikrát použil nějakou ze služeb společnosti Google Inc., nicméně jsou i tací, včetně mě, kteří používají Google aplikace, programy a služby každý den. Trefil jsem se? Týká se tento problém Google manie právě Vás? Tak obzvláště vám je určeno následujících pár řádků. Nejsem sice lékař v bílém plášti ani s pohovkou a křeslem v ordinaci, ale přesto, doporučuji ze zdravotních důvodů prostudovat následující text.

Milton Sirott si vůbec neuvědomoval, co způsobí tím, že začne používat výraz "googol", který označuje 1 se 100 nulami. I když začínali v Googlu z ničeho, koukněme se, kde je Google dnes.

Nakažen začíná být bohužel již každý pátý člověk na týhle planetě včetně křováků v Austrálii, což je velice znepokojující číslo. A mělo by se proti tomu začít bojovat, jestli však budeme vědět, koho proti Googlu postavíme.

Jak poznáte, že jste chytli Googleitýdu a že jste googleidní?
Jste-li Googler, jakož se jím v březnu minulého roku ostatně stal například Lukáš Morávek, neboli zaměstnanec Googlu, ale to se týká pouze necelých 3000 ohrožených jedinců na této planetě.

Pokud pojmenujete svého syna Google jen kvůli tomu, že se denně věnujete SEO a SEM technikám a s tím spojenému marketingu a připadá vám toto jméno pro vaše dítě jako jediné normální ideální řešení, jak se tomu bohužel stalo před lety ve Švédsku.

Když všechny dotazy a problémy řešíte tím, že je "vygooglujete" a kamarád vám bude tvrdit, že všechno Google nenajde. Hrdě si stojíte na svém a tomuhle blábolu rozhodně nevěříte do té doby, než zadáte do vašeho milovaného Googlíku slovo failure a stisknete tlačítko: Zkusím štěstí (v angličtině: I´m feeling lucky), a výsledek vás natolik vykolejí, že pochybujete o stabilitě internetu.

Když si necháte vytetovat barevné logo společnosti Google Inc. na své rameno a divíte se proč se vás každý ptá na celé jméno vaší životní lásky, kterou jste si nechali zvěčnit na svém těle.

Toužíte pracovat v takovém prostředí jako je u Google v Zurichu.

Ale i bohužel tehdy, když se těšíte z každého vyumělkovaného a přizdobeného loga Goolgu, vyskytne-li se v kalendáři nějaká ta významná událost a čtete si takovéto Google fun eknihy.

Příznaků je mnoho. Problém je, že se dneska již Googlu nevyhnete ani v mobilu a ani v novinách a časopisech. Gooogle je i všude, i na www.gooooooogle.com. Je i u vás doma v pokoji, i když o tom nevíte:
A co s tím teda mám dělat?
Nic. Koukněte se na to z druhé strany zrcadla. Spěte, jezte a pracujte klidně dál, protože s tímhle už bohužel již nic neuděláte. A dle mého je být googleidní docela fajná a docela příjemná úchylka!

Zajímavé weby o Google
A kdyby vám tohle všechno nestačilo, doporučuju nějaké ty zajímavé Google odkazy:

www.googlewatchblog.de
www.blogoscoped.com

Přidat.eu záložku

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.