Header Ads

Tady běhá text
recent

Projekt S.P.A.D. pustťe si VHS, zavzpomínejte na komanče a na léta dávno minulá

Víte, kdo to byl Čáryfuk? A jaké běžely za minulé éry reklamy v televizy na džusy a na mléko? Já si některé ty krásné "kulturní výjevy" pamatuju; nebo takový králíček azurit z 90. let, jo, jo, to byly časy, kdy měl ještě Husák vlasy:-)


Lépší definicí je asi od samétných autorů projektu, který vám chci představit: "Post-apo simulace odehrávající se na konci 80. let" Setkal jsem se s tímto projektem v jednom dni ze dvou zdrojů a dle mého to je jeden z nejvíce zdařilých projektů, které jsem v poslední době viděl. A hlavně, projekt S.P.A.D. je český. (již nefungující projek)

Originálním způsobem podané video ukázky z minulé éry komančů, ale i z let nedávno minulých. Zavzpomínat si je někdy opravdu třeba. Já jsem u toho ztrávil asi 45 minut a místama jsem nostalgicky se smíchem a i se slzami v očích vzpomínal.

Pokud jste na facebooku, můžete se stát i fandou tohoto originálu, popřípadě i jej finančně dárcovskou SMS zasponzorovat, určité ocenění si projekt S.P.A.D. (již nefungující projek) rozhodně zaslouží. Takže do krytu a vyberte si sami z videotéky.

Přidat.eu záložku



3 komentáře:

 1. S.P.A.D. este funguje??? Uz nejaku dobu sa mi stranky projektu nedaju nacitat, popr. URL projektu bez www prefixu Eset blokuje ako skodlivy obsah :/

  OdpovědětSmazat
 2. Myslím, že pan Jaromír zaspal, už to nemohu najít, stránka neexistuje...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už nefunguje několik let:-), nicméně článek tu nechávám.

   Smazat

Používá technologii služby Blogger.