Header Ads

Tady běhá text
recent

Partnerský horoskop. Hodíte se k sobě? (aktualizováno)

Partnerský horoskop je na internetu ve vyhledávačích docela hledané spojení, koukněme se mu proto blíže na zoubek!

Když se řekne horoskop vybaví se asi každému znamení zvěrokruhu. Tak jaký asi bude dnešní den, kouknu se do novin co říká horoskop: "Dnes budete hodně vytížen v práci, dávejte si při tom pozor, co říkáte šéfovi! V milostném životě dnes u partnera zabodujete. Nezapomínejte ale, že máte vedle sebe blízké, kteří vás budou dnes zvlášť potřebovat!" Kdo z vás něco podobného už někdy neslyšel nebonečetl v novinách? Upřímně řečeno se mi nedávné stalo, že jsem si přečetl horoskop pro střelce a v jiných "chytrých novinách" pro lva a náhodou byly stejné! Jaká to náhoda, nebo snad ne? To moc na věrohodnosti nezadá. Ale nechci astrologii schazovat, nikoli, ale jen připomenout, že by člověk neměl dát na vše, co si přečte.

Když si zadáte do Googlu heslo "partnerský horoskop" vyjde vám pěkná řádka odkazů na stránky zabývající se touto "problematikou". Jako první mě zarazili stránky Abeceda sexu, kde naleznete sexy partnerský horoskop. Zajímavé, ne že ne. Ale dá se doopravdy těmhle horoskopům věřit? Kde je hranice mezi tím co nám hvězdy dali do kolébky a vymyšlenou omáčkou, která tomu dává ten správný odborný nástin? To dle mého názoru asi nikdo nedokáže říct. Ale něco málo na tom přeci jenom bude.

Největší sranda stejně je, že nikdy nenaleznete stejné partnerské horoskopy pro daná znamení partnerů. Jedni říkají, že partneři střelec-střelec je neutrální partnerství, jinde zase něco úplně jiného.

A co závěrem? No, raději to berme s humorem, ne?
Tak na tomhle odkazu jsem nalezl jednoduchý formulář, který vám, když ho dle instrukcí vyplníte, ihned řekne nakolik procent se k sobě s partnerem hodíte: kryl blog. Samozřejmě to berte s rezervou,...:-), ale sranda to rozhodně je. Dle mého názoru rozhodně lepší věc, než si každý den číst horoskop v Metru...

Vedle téhle srandy se nainternetu objevil i tenhle test, je trochu propracovanější. Test je ZDE.Přidat.eu záložku1 komentář:

  1. Já čtu horoskop na http://www.femina.cz/horoskopy.html a musím říct, že často sedí

    OdpovědětSmazat

Používá technologii služby Blogger.