Moje fotografie na Flickr.com

Zřídil jsem si účet kdysi na rajce.net, kde jsem si ukládal své fotografie z akcí a i z focení. Nicméně chtěl jsem vyzkoušet něco nového. Protože jsem fanda do Googlu, chtěl jsem vyzkoušet Picassa účet a nahrát tam všechny nově nafocené fotografie. Po chvilce jsem to ale vzdal, odradilo mě nahrávání všeho po jedno fotce, proto jsem si kdysi zřizoval účet na rajče.net. Ve finále jsem si zřídil účet na Flickr.com.


Můžu konstatovat, že jsem unešen z první online služby, kterou provozuje Yahoo.com. Se službou Flickr jsem velice spokojený, líbí se mi i propojení s mapou, kde jednotlivé fotky můžete přiřadit k místu, kde jste je vytvořili. Pokud byste se chtěli kouknout na mé fotky, tak jsou k nahlédnutí ZDE, budu rád i za komentář a vaše názory.


Přidat.eu záložkuVítejte na blogu o inovacích a zajímavostech! Tento blogový vesmír o technologiích 21. století, moderní architektuře, sci-fi, filmových novinách, alternativních přístupech a jiných zajímavostech je tu pro vás. Přejeme hezké počtení a díky za případné komentáře!

0 komentářů: