Header Ads

Tady běhá text
recent

Které provizvní systémy vám budou doopravdy vydělávat na internetu peníze?


Budu vydělávat na internetu!
Většina z nás, kteří kdy koketovali s tím, že začnou vydělávat nějaké ty peníze na internetu, se setkala se spousty programy, klikačkami, emailingovými systémy, Hyipy, affiliate systémy, surfování, atd. Každého lákají slibované desetisíce eur a dolarů, které slibují jednotlivé systémy, pokud se k nim přidáte. Jednoduché peníze za nic, peníze bez práce, tak se to všude alespoň tváří. Ale je tomu skutečně tak? A které systémy jsou jen lákadla a které Vám umožní si vskutku nějaké ty peníze přivydělat nebo dokonce Vás udělat bohatými? Koukněme se se to.

Kde a jak se dá vůbec na internetu vydělávat?
Existuje mnoho provizních systémů, kam můžete vkládat své úsilí a čas. Obecně bych je sám rozdělil asi následovně: Krysí systémy a Provizní systémy.

Krysí systémy.
Krysím systémem nazývám provizní systémy, se kterými si vyděláte pouze v případě, když budete trávit svůj drahocený čas "vyděláváním", tedy klikáním, čtením mailů, rozesíláním pošty, atd. Mezi tyto sytémy patří kupříkladu Emailing.cz nebo Sendmoreinfo.com,z klikaček budete asi znát Nextbux.net a všechny asi kombinace s "BUX" spojené. Takovýchto provizních systémů jsou stovky, nicméně otázkou stále zůstává, zda jsou vůbec výdělečné, zda vás nechají něco vydělat. Stáváte se otrokem těchle systémů a děláte to samé co doposavad, pracujete pouze na někoho. Běháte neustále v krysím závodě.

Krysí systémy žerou pouze váš čas
I tyto systémy sice využívají referelových provizí, tedy provizí z těch lidí, kteří se registrují pod vás. Ale bez toho surfování, klikání a divokého otevírání mailů tam prostě peníze nebudou, i kdyby jste se na hlavu stavěli. Položte si sami otázku, zda chcete dělat dělníka i po pracovní době, když přijdete ze školy nebo z práce.

Zde mě kdysi zaujal jeden německý projekt, někteří jej asi znají: KLAMM.DE. Zajímavý projekt, který je postaven na aktivním surfování na jediném portálu. Ale zase vyžaduje to Vaší aktivní účast, tedy opět jsem byl v krysím závodě.

Provizní systémy vás nechají vydělat, ale i vydělávat
Jednoduchou logickou úvahou jsou provizní systémy cokoli jiného, kde k vydělávání nepotřeujete vaší 100% aktivní účast. K těm nejznámnějším affiliate programům na světě asi patří partnerský program od Google Adsense. Po vložení specifického kódu na váš blog nebo stránky se Vám zobrazí reklama ve formě textu nebo banneru. Z českých projektů stojí za zmínku eTarget. Z každého kliku, nákupu, registrace, vyplnění formuláře, ard. (po prokliknutí na daný odkaz) získáváte peníze.

Už vím, jak vydělávat na internetu

To nejdůležitější je, že tento způsob vydělávání peněz na internetu není na vaší přítomnosti závislý. Jednou něco uděláte a nadále se nemusíte o daný konrétní kód na vašem blogu nebo webu starat, ten pracuje za vás. Nechci tím ale říci, že tam práce končí, naopak, začíná, ale nejedná se o takovou opičárnu jako krysí systémy, které jsou díky bohu na ústupu.

Takže neběhejte jak křeček furt dokala, popřemýšlejte nejprve nad tím, jak a čím chcete peníze na internetu vydělávat. Oba systémy mají své pro a proti, nicméně jak já říkám, jde to těžce a nebo i chytře!

Více o výdělcích na internetu naleznete na www.vydelky.blog.cz

Přidat.eu záložku


2 komentáře:

  1. To co zde píšeš je určitě pravda, i když ne úplná. V Ad sense se "realizuju" už asi dva a půl roku, a pokud se něco nepos., budu mít příští rok možná první výplatu. Souběžně dělám po internetu mlm a je to poněkud jiná káva. Pokud to člověk dělá chytře, nemusí nad tím trávit hodiny, i když je lepší, aspoň ze začátku, dát si práci s výrobou stránek s odkazy a podobně, aby věci fungovaly samy, jak píšeš. :-)

    OdpovědětSmazat
  2. Dík za komentář, sám se v referenčním marketingem také zabývám, ale Adsense nepovažuji za "klikačku", to jsme si možná trochu nerozumněli...

    OdpovědětSmazat

Používá technologii služby Blogger.