Filmové sci-fi novinky: MAD MAX Fury Road (2015)

Tak na letošním Comic-Conu se objevilo něco z oblasti filmových sci-fi novinek, co mě zcela překvapilo. Pamatujete si na film s Mel Gibsonem a následný díl v postapokalyptickém umírajícím světě bez vody a ropy i se zpěvačkou Tinou Turner (Šílený max - Dóm hromu 1985) Šílený Max? Tak nás příští rok čeká remake! A zde je první trailer v HD kvalitě.

Mad Max: Fury Road - Comic-Con First Look [HD] (2015)Hustý co?

Původní Šílený Max z roku 1979 - trailer

A pokud sci-fi film Šílený Max neznáte, koukněte se na trailer k původnímu šílenému Maxovi z roku 1979, třeba vás upoutá natolik, že si toto trilogii shlédnete. Mimochodem, tento film se dostal i do Guinessovi knihy. S čím? S omezeným rozpočtem 650.000 USD držel tento šílený sci-fi film 20 let rekord v Guinnessově knize rekordů jako film s největším poměrem tržby/náklady (po něm titul připadl filmu Záhada Blair Witch). A Tržby se vyšplhali na neuvěřitelných 100 000 000!
Print

Vítejte na blogu o inovacích a zajímavostech! Tento blogový vesmír o technologiích 21. století, moderní architektuře, sci-fi, filmových novinách, alternativních přístupech a jiných zajímavostech je tu pro vás. Přejeme hezké počtení a díky za případné komentáře!

0 komentářů: