Header Ads

Tady běhá text
recent

Sci-fi novinka: Lucy (2014) se Scarlett Johansson v hlavní roli

Většina lidí využívá maximálně 10% kapacity svého mozku. Co by se stalo a jak by to vypadalo, kdybychom dosáhli kapacity 25% nebo snad i 100%? Čeho by byl asi člověk schopný? Co všechno by asi vnímal? Tak tímhle tématem se zabývá další sci-fi novinka Lucy se Scarlett Johansson v hlavní roli. 

Někdo si řekne, tak tohle jsme tu už jednou měli ve filmu Všemocný (Limitless (2011), vzpomínáte? Nicméně tentokrát je to tu se Scarlett v hlavní roli a i společně s Morganem Freemanem. A upřímně, tuhle ženskou mám fakt rád, takže jsem zvědavej, co ona v akčním sci-fi filmu s tímto tématem předvede.

Trailer k sci fi filmu Lucy (2014)Kdo stojí za tímto sci-fi filmem Lucy (2014)?

Za tímto sci-fi filmem stojí scénárista a režisér v jedné osobě Luc Besson, který stál i za mým doposavad  nejoblíbenějším a nadčasovým sci-fi filmem - i co se týče efektů - Pátý element (1997) s kráskou Milla Jovovich.  Luc stojí jako scénárista i za filmy Leon, Kurýr, Taxi, Transportér 1,2,3,4, Wasabi, či mým oblíbeným dramatem Polibek draka. Uvidíme, co předvede jako scénárista a zároveň jako režisér se Scarlett ve filmu Lucy. Jsem dost zvědavý!


Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.