Header Ads

Tady běhá text
recent

11 signálů proč ještě nejsi připravený na vážný vztah

Ta pravá ne a ne přijít ... Stěžuješ si, že ti vztahy nevychází a nedaří se ti najít tu pravou? Máš problém, kámo! Začni k sobě být konečně upřímný. Možná je to proto, že nejsi na vážný vztah ještě připravený. Zatni zuby, chlape, seber se a postav se k tomu konečně jako chlap! Následujících deset signálů ti řekne, proč tomu tak je zrovna u tebe. 

1. "Já nepoznal ještě dost ženskejch." 

Jestliže máš pocit, že jsi ještě neabsolvoval dost schůzek, nepoznal dost žen a ještě si dost neužil v posteli, je nesmysl snažit se uvázat do pevného svazku a vážného vztahu. Týjo, užij si to! Na tom není nic špatnýho. Zbytečně zklameš jen a jen sebe! Tenhle pocit, že se musíte ještě vybouřit, si užij právě teď! 

2. Jsi pózista. 

Máš pocit, že musíš pořád něco předstírat a na něco si hrát, abys dokázal ženu okouzlit? Jseš přesvědčen, že tvá pravá podoba nikoho nezaujme? Omyl, kámo, naopak! Pokud před ženskou střídáš jednu pózu za druhou, svědčí jí to jedině o tom, že jsi pro vážný vztah ještě nevyzrálý nedomrdle. Chlap je chlapem, pokud se stane sám sebou a ženský chtěj mít vedle sebe chlapa a ne pozéra z katalogu. Tak se seber a začni být konečně chlapem!

3. Nevyjasněná ex. 

Odpověz si teď sám sobě upřímně na otázku, jaké city máš ke své bývalce. Ty nad tím fakt začínáš přemýšlet?!?! Máš problém, kámo. Vyřeš si to nejdříve u sebe na dvorku, než půjdeš o dům dál. Nevyjasněné city a neuzavřený vztah, který se pouze snažíš záplatovat dalším vztahem jsou tou nejkratší cestou do pekla zvaného závislost. Řiď se pravidlem v bodě 1.

4. "Nejiskří to, víš ..." 

Máš ji rád, ale v podstatě by ti úplně stejně vyhovoval i přátelský vztah s výhodami, co? Pokud mezi vámi chybí ono pověstné jiskření, nikdy to nebude klapat a nebude to vaše kamarádství s výhodami mít výhled do budoucna. Víš ty vůbec, co chceš? A navíc, nevybíráš si gumovou panu se stereem jak z katalogu. Každá ženská je úplně jiná a každé jiškření bude pokaždé úúplně jiné.

5. Zabíjíš čas, aby se neřeklo. 

Se kopeš do prdele? Vstaň a začni něco kloudnýho konečně dělat! Nějak vyplnit volnej čas a zabavit se jak s hračkou? Ty si snad ještě furt hraješ hele s legem? Protože to samý je i s ženskejma - nudíš se a začneš s někým chodit? To se rovnou vrať k mámě, ať tě ještě začne přikojovat! Problém je v tom, že ti v podstatě nejde ani tak moc o spříznění duší a dlouhodobou perspektivu, ale o to, abys vypustil a nějak zabil čas a nenudili se.  Děs kámo, děs. Potřebuješ zaměstnat!

6. "Já chci bejt skutečně nezávislý." 

Komu tady lžeš? Jedině sobě! Je samozřejmý, že partneři ve fungujícím vztahu potřebují dostatek osobního prostoru, ale pokud se kvůli své nezávislosti odmítáš čehokoli vzdát a přizpůsobit se, raději na vážný vztah zapomeň. Řiď se bodem č.1.

7. "Jsem neustálým zamilovávačem." 

Na vztahu nejvíc miluješ tu prvotní fázi, kdy s tebou cloumají emoce, city a vášeň. Jseš baba? Máš vůbec koule? Jakmile se vztah přehoupne do další fáze, kdy bys měl do vztahu investovat a budovat ho, pomalu tvůj zájem opadá. No, to je asi normální, zamilovanost vydrží maximálně 3 roky a to už je zázrak. Jseš prostě notorickým "zamilovávačem" a navazuješ nové a nové vztahy. 

Víš, co to je vůbec orgazmus? Že jo? Tak si přestaň honit a začni šukat,  pak poznáš že orgazmus není jen o kámošce pravačce, ale že sex je docela prýma věc, když si dva v posteli rozumí. A na kecy okolo citů a duchaplnejch vztahů tady teď zapomeň. Každej chlap, každej, chce být bejk v posteli, tak jak se mu to líbí. Pokud to nemáš, honíš si to na pocitech a emocích. Na tom není nic špatnýho, když oboje spojíš, ale pro pánajána, dávej tu svou energii konečně už někam jinam!

8. Hledáš náhradnici?

Jdi do bordelu, tam tě z toho holky vyléčí jedna báseň. Ve skutečnosti jseš zamilovanej až po uši do nějaký bejvalky nebo kolegyně, co o tom ani nemá tuchy. Fakt si myslíš, že "podobná" ženská to vyřeší, když nemůžeš mít "originál."? To je ubohý kámo! Víš kolik je na světě samiček čekajících na typ chlapa jako ty? Milióny! Jen o Tobě ještě neví! Dřív, než začneš navazovat další vztah, dej si nejprve do pořádku své city a touhy.  Vyřeš si body 3.,4., 6. a 7.

9. "Vztah mě udělá lepším a dá mi plnější život."

Kde jsi to vyhrabal? Cítíš, že je tvůj život je poněkud prázdný a přestal ti konečně i vyhovovat styl, kterým žiješ? Super! Čas začít pracovat na sobě. Kámo, ale baba ti to nevyřeší! Právě jsi zjišťuješ, kdo vlastně jsi sám a nic zvenku tu prázdnotu a neznámo, co v sobě máš, nezaplní! Představ si, že tě vážný vztah spasí a vyplní ti život. Máš to? Víš, co Ti akorát vyplnil? Poslet, skříň a položený prkýnko na hajzlíku. Jenže to bohužel je asi málo k tomu, aby vztah fungoval, souhlas? Funkční vztah musí stát na mnohem pevnějších základech, než je tvoje touha dodat svému životu řád a vnitřní plnost chlapa. Začni hledat své místo ve světě a začni u sebe samého! 

10. "Už s někým chodíš?" 

Abys měl klid, tak si někoho najdeš? To začneš fakt chodit s někým kvůli něčím řečem? Jseš baba nebo chlap? Víš, co ty chceš? No asi pro to budeš muset sám něco udělat, aby to tak bylo! Proč tě asi všichni neustále bombardují otázkami, kdy už se konečně usadíš a najdeš si nějakou stálou přítelkyni? Hm? Časem podlehneš nátlaku a přijmeš nátlak a názor okolí za svůj? "Že bych měl nějaký vážný vztah navázat?" To je přeci na tobě, jestli chceš nebo ne a oboje je správně! Nenech si kecat do života od druhých! Ty o tvým životě ví úplný prd! 

11. Já jí nemůžu najít...

Ty hledáš něco, co už bylo, kámo. Ty pocity, cos měl s tou kočkou naposled, už se nikdy a nikdy nebudou opakovat. Tenkrát byly jedinečné a příště budou úplně jiné. Vztahy nejsou jak zboží z katalogu. Ženská nebude bloďýna s mírami 90 -60 90, modrýma očima, nádherným úsměvem, nebude mít ráda Startrek, Spartu a ani  nebude vědět, co přesně dělat a jak dávat najevo své pocity, abys to ty tupec pochopil. Vztahy josu o vzájemným poznávání a objevování, tak si ty tvoje kategorie nech doma v šuplíku s pornočasopisama a vyraž ven se bavit s reálnýma ženskýma.

Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.