Header Ads

Tady běhá text
recent

Kdo si mě odebral z přátel na Facebooku?

Před časem jsem napsal na toto téma článek, nicméně služba Unfriend finder je již neakivní a nefunguje nějakou tu dobu. Je čas aktualizovat. Jak zjistiti dnes, kdo si mě odebral z přátel na Facebooku? Co se ještě dá vše o přátelích na Facebooku zjistit? Zde je 5 nejlepších aplikací a rozšíření, které vám řeknou více než, kdo si vás odebral z přátel na Facebooku a aplikací, které fungují a nevyhledají si jen vaše osobní informace.

Pozor na falešné aplikace na  Facebooku

Občas je dobré vědět, kdo si mě odebral z přátel na Facebooku, kdo se vdal nebo oženil, přestěhoval se.  Na Facebooku je mnoho "aplikací", které neudělají vůbec nic. Vy jen dáte někomu vaše osobní data a pak jste oblbnutí falešnými výsledky, někdy ani to ne. Dejte si tedy pozor, jaké aplikaci na Facebooku dáte přístup k Vašim osobním údajům!

Kdo si mě odebral na Facebooku z přátel?

Zde je tedy 5 fungujících aplikací, které můžete použít online nebo ve vašem smartphonu na to, abyste zjistili, kdo si vás na Facebooku odebral z přátel. Ještě pár bodů:
  1. Jen na začátek, žádná z těchto aplikací vám neumožní vidět tuto historii odebraných přátel nebo koho jste si odebrali vy potom, co ji začnete používat.
  2. Všechny aplikace vás nic nestojí , jsou tedy ZADARMO
  3. Dáváte souhlas při instalaci ke sdílení pouze základním údajům (Seznam přátel, minimum osobních údajů)

1) Who.deleted.me

První a asi dle mého nejlepší služba je Who.deleted.me. Jednoduchá a zobrazí vám přehledně, kdo si vás na Facebooku odebral z přátel v jednoduchém přehledu. Vedle toho dokáže i ukázat změnu stavu vašich přátel. Vedle toho získáte i denní, týdenní a měsíční přehledy změn stavu vašich přátel, a to i v přehledném grafu. Tu si můžete pořídit i do vašeho smartphonu jako klasicnou aplikaci. Pro androidy je aplikace ZDE.
2) Whodeletemeonfb.com

Jedná se o podobnou službu jako předchozí aplikace, nicméně jednodušší a ne tak propracovaná se statistikami.  Služba na www.whodeletedmeonfb.com Aktuality této služby naleznete na Facebooku ZDE.


3) Unfriend Nofify For Facebook

Zde se jedná o rozšíření internetového prohlížeče Chrome. A naleznete jej přímo v Google play ZDE. Toto rozšíření je jednoduché nainstalovat. Pokaždé, když se použijete Chrome jako internetový prohlížeč a půjdete na Facebook budete mít možnost vidět i ty, kteří si vás odebrali z přátel.
4) Social Fixer

Social Fixer je více než aplikace nebo rozšíření pro prohlížeč. Toto rozšíření pro Google Chome vám umožní. Sociální Fixer for Facebook zapojuje do prohlížeče a zlepšuje stávající webové stránky Facebook.com. Můžete si vybrat, které funkce chcete použít:  Filtrování novinek podle klíčového slova, autora a další, v záložkách novinky organizuje příspěvky hry, aplikace, atd., skrývá části stránky, které nechcete vidět, Nezobrazuje příspěvky které jste již četli a mimo jiné vám umožní právě i přidat nějaký styl s vlastními tématy. Na seznam všech funkcí se podívejte ZDE.

5) Friends Checker for Facebook

Friends Checker for Facebook (Google Play) je aplikace pro Andoidy a je nástupcem legendární aplikace Friends Checker, kterou Facebook zatrh a zakázal. Rozhodně doporučuji vyzkoučet. Zase opět umožňuje sledovat stavy současných přátel, kdo si vás odebral z přátel a koho jste si vy odebrali z přátel na Facebooku.Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.