Header Ads

Tady běhá text
recent

HELIX - nový nadupaný sci-fi seriál /prvních 15 min. prvního dílu online/


Ronald D. Moore (výkonný producent známého sci-fi seriálu Battlestar Galactica) přichází s novým seriálem se jménem Helix. Prvních třináct dílů tohoto "hororového dramatu" se na našich (myšleno amerických, tedy i snad brzy někde na netu) obrazovkách objeví již 10.1.2014. Již veřejnosti uvolněných prvních 15 minut vás nenechá ani dopít sklenici vody.

Seriál Helix bude mít úspěch

Seriál bude dle mého pecka hned z několika důvodů. Samotný fakt, že za seriálem stojí samotný Ronald D. Moore, který se proslul svou Battlestar Galacticou, je ještě podpořen i tím, že se za něj postavili producenti Ztracených, X-Files a filmu Contact. No to nej ze sci-fi seriálů se sešlo v jednom.

Trailer k seriálu Helix


Prvních 15 minut seriálu Helix online

Prvních 15 minut sci-fi seriálu nás zavede na soukromou základnu prevence proti chorobám  na Anktartidu. Billy Campbell je vědec pověřen, aby vedl tým specialistů v misi identifikovat neznámý patogen, který se na základně objevil a  mění oběti do zuřivých monster. Mezi těmito prvními monstry, jak brzy zjistí, je i jeho vlastní bratr. Pokud patogen nezastaví, nový virus má potenciál zabíjet tisíce lidí. - Navíc z podtextu začínáme tušit, že na základně jsou větší hrozby, jako je například "The Wolverine" hvězda Hiroyuki Sanada, který hraje vědce se skrytou agendou. Zápletka začíná! Zde ještě naleznete upoutávku k prvnímu dílu první třináctidílné série sci-fi seriálu Helix.

Máme se na co těšit, co myslíte?


Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.