Header Ads

Tady běhá text
recent

Postradatelní 3 (Expendables 3) se blíží do kin + fotky z natáčení


Tenhle šílený počin Arnieho, Silvestra a ostatních hvězd filmového svalnatého drsného plátna jste asi již zaznamenaly, i když jste na první a druhý díl do kina nešli. No, mám pro vás dobrou zprávu, blíží se třetí díl Postradatelných, čekejme ho v srpnu příštího roku. Tlupa svalnatců a drsňáků zabijáků se rozrostla o další známé hvězdy jako je Vesly Snipes, Harrison Ford, Mel Gibson, Antonio Banderas, Mel Gibson nebo Milla Jovovich známá ze série filmů Resident Evil. Naopak Bruce Willis vypadl. 


Co nás v trojce Postradatelných čeká? 

Ve filmu Postradatelní 3 Barney (Stallone), Christmas (Stathman) a zbytek týmu budou čelit Conradu Stonebanksovi (Gibson), který před léty šílený tým Postradatelných spolu s Barneym založil. Ze Stonebankse se stal však bezohledný obchodník a někdo, koho Barney bude nucen zabít..., nebo to si alespoň Barney myslí.

Stonebanks, který již dříve jedenkrát unikl o fous smrti  si vezme do hlavy pro jednou a pro vždy Postradatelné ukončit. Barney má však jiné plány. Barney se rozhodne že proti staré gardě musí bojovat novou gardou členů Postradatelných a přivede do svého týmu novou mladou krev. Nováčky, kteří jsou rychlí a více technicky důvptipnější. Poslední mise je tedy souboj mezi stylem klasické staré školy versus high-tech expertů.

Do týmu Postradatelných 3 přibili

Na film Postradatelní 3 řekli své ano výše zmínění Vesly Snipes, Harrison Ford, Mel Gibson, Antonio Banderas, Mel Gibson a Milla Jovovich. Padouch Bruce Willis odřekl a ve filmu třetího a doufejme posledního dílu Postradatelných, jej již neuvidíme. Myslím, že to zase taková škoda zase není.Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.