Budoucnost smartphonů a blízká budoucnost /video/

Dva displeje zahnuté kolem zápěstí. To je mobilní budoucnost v podání náramku Emopulse Smile SmartWatch. A kdy se tohoto Supersmartphonu můžeme dočkat? Realizace je prý otázkou měsíců. "Vsadím se, že jste při pohledu na okolní obrázky pomalu přepínali z reality do sci-fi módu. Ano, opravdu se jedná o koncept, ale jeho tvůrci to myslí vážně a shánějí peníze na realizaci." (Mobilmania.cz)


Takhle tento koncept to uvedla Mobilmania.cz (Celý článek ZDE) Tenhle koncept supersmartphonu mě nadchl ihned, co jsem uviděl první fotky a tohle video. A je realizovatelný. Položte si sami otázku, jak moc praktické tohle je.
Zde jsou fotky tohoto konceptu:
Na CELÝ projekt tohoto úžasného konceptu se teprve sbírají finance (http://www.indiegogo.com/projects/watches-of-the-future), no uvidímě, zda se tohoto konceptu dočkáme v reálu.

Vítejte na blogu o inovacích a zajímavostech! Tento blogový vesmír o technologiích 21. století, moderní architektuře, sci-fi, filmových novinách, alternativních přístupech a jiných zajímavostech je tu pro vás. Přejeme hezké počtení a díky za případné komentáře!

0 komentářů: