Header Ads

Tady běhá text
recent

SCI-FI na které se doopravdy těším - ELYSIUM a OBLIVION

Včera jsem se dostal na nové trailery na Youtube.com, koukám většinou pouze na VISO trailers (pokud máte další zajímavý kanál na sci-fi novinky pro letošní rok, sem s ním do komentáře), a narazil jsem na úžasnou upoutávku na sci-fi film ELYSIUM, který se objeví v kinech na začátku září tohoto roku. Z mého pohledu pecka. Ale jsou i další novinky na co se těšit:-)

Které sci-fi bude lepší: ELYSIUM nebo OBLIVION?

Každopádně ELYSIUM bude filmovému sci-fi trháku s Tomem Cruisem OBLIVIONu veliká konkurence, i co se týče herců. Představí se ve své plné zbroji  Matt Damon, nezapomenutelná Jodie Foster (miluju jí ve filmu dle adaptace románu Stevena Segana Contact) a i  Sharlto Copley.

ELYSIUM to bude mít nicméně těžké. Za OBLIVIONEM stojí režisér, který vytvořil nového TRONa (TRON: Legacy) a v produkci člověk, který stál za novou Planetou opic (Rise of the Planet of the Apes).

Dva dost podobné příběhy s hvězdným obsazením. Uvidíme, kdo překvapí více. Rozhodně je se na co těšit.

Trailer k sci-fi novince ELYSIUM:

V roce 2159 žijí lidé bez nemocí, válek a dalších problémů na nejlépe chráněném místě ve známém světě - na orbitální stanici zvané ELYSIUM. Jenže ELYSIUM je jen pro vyvolené. Zbytek populace živoří na zdevastované Zemi. Jeden muž se vydává na misi, která tuto nerovnováhu může jednou pro vždy změnit.

Trailer k sci-fi filmu OBLIVION:


Zde je krátké viideo o sci-fi  trháku Oblilion s Tomem Cruisem v hlavní roli:
I zde nás čekají velké hvězdy světového filmového plátna, které bychom si rozhodně neměli nechat ujít.  Vedle Toma Cruise se objeví nezapomenutelný Morgan Freeman, Olga Kurylenko, Andrea Riseborough, Nikolaj Coster-Waldau  nebo i Melissa Leo.

Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.