Header Ads

Tady běhá text
recent

Zprávy na Facebooku, možná trochu nemilé překvapení

Facebook Vám umožňuje zasílat svým přátelům zprávy, SMSky, atd. Poslat zprávu na Facebooku není nic těžkého. Nicméně kolikrát se stane i to, že se Vám kamarád/ka ozve s tím, že:  "Hele, reaguješ Ty vůbec na Zprávy na Fejsu?" Jestli jste již někdo z vás narazil také na tento problém, že mu přes Facebook nepřichází/neodesílají se/ některé zprávy, zbystřete, možná toto je ta příčina.

Nedopručené/neposlané zprávy na Facebooku: Jak poslat novou zprávu na Facebooku?

Už se i mě párkrát stalo, že se mě pak někdo ptal, jestli ho ignoruju, že mu neodpovídám na zprávu, a mně přitom žádná nepřišla. To jsem si alespoň myslel.

Máte rádi překvapení na Facebooku? 

Pokud ano zkuste se podívat na následující odkaz ve Zprávách na Facebooku. Otevřete si zprávy panel se zprávami a klepněte v něm na nenápadný odkaz: Další. Možná v něm najdete hromadu nepřečtených položek.

Zkované zprávy "Další" na Facebooku

Do tohoto panelu zprávy "Další" totiž Facebook řadí zprávy od lidí, se kterými nejste příliš spojeni – když si usmyslí, že byste tuto zprávu neměli vidět standardně. No logika Facebooku nad logiku. A jestli se práte, zda dostanete alespoň upozornění na "Další" zprávy. Ne, nijak vás na ni neupozorní. Ne, nedá se to vypnout.  Děs, běs.

A co na "Další" zprávy Facebook samotný?

Na stránkách HELP Facebook naleznete: "Složka Další je místem, kam se ukládají zprávy a e-maily, které byly filtrem vyřazeny ze složky s doručenou poštou. Předvolby filtrování můžete změnit přímo ve složce s doručenou poštou." Jste z toho chytrý jako já?
 Podrobnosti ke zprávám na Facebooku "Další": https://www.facebook.com/help/188872764494245

Řekněte o tom raději i svým známým. Tohle je asi jedna z nejméně domyšlených funkcí Facebooku.

Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.