Header Ads

Tady běhá text
recent

Sci-fi filmové novinky: Cloud Atlas - Atlas mraků (2012)

Na tenhle počin jsem již čekal pěkně dlouho. Sci-fi, které nebude pouze o future technologiích, kosmických lodích, ale naopak všechno protne. H.G Wells by měl určitě s příchodem eposálního filmového ztvárnění sci-fi počinu Cloud Atlas obrovskou radost.

Sci-fi novela od Davida Mitchella ( se stejnojmenným názvem Cloud Atlas) získala několik ocenění a dočkalo se jí i zfilmování. Čeká nás tedy v brzké době v kinech. Na tuhle syfy věc do kina jdu. Už jenom kvůli tomu, že to je počin mistrů filmu Toma Tykwera (Lolla běží o život) a bratrů Wachowských (Matrix trilogy).

Děj sci-fi filmu Atlas mraků
Vše je spojené a propojené v jedno jediné. Minulost, přítomnost s budoucností, Láska, naděj s kuráží . Sci-fi film Atlas mraků objevuje propojení  lidských činů a okolností, zkoumá, jak akce a důsledky v osobním životě mohou ovlivnit něčí úplně jiného v minulosti, současnosti a budoucnosti. Akce, tajemství a romantika v dramatickém ději duše člověka.

Ze zabijáka udělá hrdinu a jediný čin, laskavost. Motýlí efekt jedné malé vlnky inspirují  přes staletí a vyústí v revoluci ve vzdálené budoucnosti. šest příběhů v jiných místech, časech a s různými osudy jsou příběhy jedné jediné duše. 

Trailer k sci-fi filmu Atlas Cloud (2012)


Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.