Header Ads

Tady běhá text
recent

Vyndejte své sny z šuplíku, neschovávejte je!

Nápady jsou jak sny, vytratí se, pokud je nezaznamenáme. Každý rád sní. Představujeme si spousty situací, věcí které máme. Představy se nám i vkradou do našeho reálného světa natolik, že je přijmeme za skutečné a oni se stávají tou naší vytouženou realitou. Tak se z přání stane sen a ze snu splněný sen.

Nenechávejte si  své sny zkované v šuplíku, přijde o ně nadobro. Je zcela na vás, jakým způsobem své sny ztvárníte, jak a do jaké míry je necháte ožít. Sen si můžete splnit, dát mu jednoduše život i částečně. Jak si jej představíte, nakreslíte, napíšete, je přeci jenom a jenom na vás!

Napište knihu, nakreslete je, vybudujte firmu, organizaci, vycestujte, navštivte ten kurz, atd. dělejte cokoli, aby se váš sen stal skutečným. Sen bez realizace jsou jak prázdná slova pouze ve vaší hlavě. A kdo jiný by si ten skutečný sen měl vzít, když ne vy?


Přidat.eu záložku Print

1 komentář:

  1. Podle mě je nejlepší si svoje sny připomínat každý den - tím pádem na ně nezapomenete. Jednoho dne zjistíte, že sen, který jste si chtěli splnit před rokem, je nyní nahrazen jiným. Je potřeba snít, tím se člověk kamsi posunuje :).

    OdpovědětSmazat

Používá technologii služby Blogger.