Header Ads

Tady běhá text
recent

Varování! 7+1 lží co ženy říkají mužům /díl 1./

"A pak že ženský nekecaj!"  Tuhle větu jsem slyšel včera od kamaráda, se kterým se rozešla jeho přítelkyně. Jednoduše si našla "lepšího lovce". O ženách se tvrdí, že jsou odborníky na intriky. S tím souhlasím, jsou prostě věty a uvažování, co by chlap doopravdy nikdy nevymyslel a ani nedokázal říct ženě. Tady je 7+1 velkých lží, které, na nás muže, ženy docela s úspěchem zkoušejí.

Ženy nám mužům lžou s čistými úmysly
Začněme pěkně od podlahy, hmm, upřímně. Ženy nám mužům občas prostě schválně lžou, to je fakt. Představte si situaci: ta nádherná žena, kterou jste pozvali na skleničku a která teď sedí naproti vám, prostě lže. V tom zapálení a rychlosti si s vámi hraje, a věřte tomu nebo ne, je to pouze se záměrem čistých úmyslů vůči vám. Nad tímhle prostě chlapovi zůstane rozum stát.

A tohle na ženách my muži asi nikdy nezměníme, ani se nesnažme. Jednodušší je, mít svůj mužský rozum v pohodě a udržovat ženy v jejich blahé nevědomosti štěstí. Ony to ve své podstatě tak vlastně sami chtějí. Možná proto jsou ženy nevědomě v těchto situacích tak naivní, že my muži nepoznáme, o co jde a co se děje.

Když už znáte tento ženský princip lhaní, proč nám mužům ženy občas schválně zalžou, podívejme se na oněch 8 lží, které nám pravidelně servírují bez okolků. A to pánové, s čistým úmyslem, nezapomínejte! Jak tyhle ženské lži zvládat?

Zde je oněch 7+1 "upřímných" ženských lží mužům:
  1. "Řekni mi upřímně, co si o tom myslíš ...?"
  2. "Já jsem v pohodě, vážně!"
  3. "Už jsem spala s X počtem mužů"
  4. "To bylo SKVĚLÝ, udělal jsem se."
  5. "Ó můj bože, miluju SPORTY!"
  6. "Určitě, vyraž s Karlem a Frantou a udělejte si pánskou jízdu!"
  7. "Nikdy jsem s nikým neflirtovala!"
  8. "Tak budeme kamarádi a pak si zavoláme, ju?"

Jak tedy tyhle lži zvládat, pánové?

1. "Řekni mi upřímně, co si o tom myslíš ...?"

Znáte tuhle větu? "Teď by bylo asi lepší předstírat hluchotu.."

Co tímhle žena doopravdy myslí: "řekni mi, co já chci slyšet."
A co s tím dělat? Tahle věta je fakt jed.  Následují slova jako: "Vážně" a "Já chci znát fakt pravdu!", jsou úúplně mimo mísu. Šance, že ženy chtějí skutečně slyšet holou pravdu, jsou tak mizivé, jako když se muž ženy zeptá zda je jeho přirození dostatečně velké. A když už se jí on jí už na to zeptá, chce doopravdy slyšet na rozdíl od žen, onu holou pravdu. On ale uslyší pouze ženskou odpověď: "To je OK." A na velikosti přeci nezáleží.

Naivita, že ženy uslyší od muže, co chtějí se kolikrát míjí účinkem. Jediného, čeho se od jejich drahé polovičky většinou dostají, je holá pravda. A když už k tomu dojde, je to pro nás muže ještě špatně, že jsme něco řekli. Dává to smysl? Vůbec ne. My muži ale přeci odpovídáme na to, na co se ona ptá, a ještě za to dostaneme sprďana. Rada pro ženy: když už chcete něco od nás mužů slyšet, ptejte se přímo. To samé platí u otázek jako: "Jsem více sexy, než tahle holka? Tyhle šaty mi nedělají mé boky tak výrazný, co? Moje mamina není zas tak špatná, viď? ...
Takže pánové, abychom si zachovali trocha bezpečí a klidu, berme něžné lži jako podporu té naší drahé polovičky. Budete pak pro ženy "zlatíčka".

2. "Já jsem v pohodě, vážně!"

Tip: pokud žena zapojí do tohohle i slzy, určitě není v pohodě.

Co to skutečně znamená: "Jsem od toho být v pohodě hodně daleko."
A co s tím dělat? Nezáleží na tom, že to vypadá, abyste nás nechali o samotě s naším problémem, ne, opak je pravdou. Nejhorší věc, kterou může muž partnerce v tomto momentě udělat, je říct "OK, tak fajn." a ukončit tuhle debatu. Ženy naopak očekávají váš  vážný zájem, pánové, a to do té doby než sami nevyřknou, co se doopravdy děje.

Co se v ženě v tomto momentě odehrává? Ženy mají rádi pocit jistoty a bezpečí  - tedy zaobaleno "štěstí", kterou jim partner dává. Pocit štěstí je pro ženy vždy prioritou. A ještě nějaké extra? Naznačte své drahé polovičce, či objektu vašeho zájmu, v takové situaci, že neodejdete do té doby, než bude všechno OK. Ony. Budou. Nadšené.



3. “Už jsem spala s X počtem mužů.”

"Ježíš marjá, kdy konečně vypadne? Za chvíli má dorazit Filip!"

Co to doopravdy znamená: " Už jsem spala s více jak X počtem mužů."

Co s tím dělat? Zapamatujte si "pravidlo tří" z filmu Prci, prci, prcičky (už nevím kdo to tam v tom filmu říkal, že spal s tolika a tolika ženami). Ano, to číslo nebude vždycky tři, ale ten princip je furt stejný a je hlavně pravdivý. Ženy raději lžou, že spali s méně muži  než ve skutečnosti. A muži? Ti lžou, že už spali s více ženami, než ve skutečnosti. Tak to je. Pravidlo tří znamená jediné: u žen přidej, u mužů uber počet.

Důvod, proč i ženy chtějí vynechat pár eskalád z jejich života je obava z toho, že nechtějí být vnímány jako "snadno získatelné", slušně řečeno. A netvrdí náhodou všechny ženy to, že "Tyhle holky" nebudou mít nikdy chlapa na dýl, než na jednu noc? A chcete znát pravdu? Když ženě umožníte se cítit sebejistě tak, aby vaše názory nebyly v duchu jejího sexuálního života - a doopravdy vám nezáleží na tom, s kolika chlapama už daná žena byla v minulosti - bude ve vašich očích čistou ženou, máte jí.

 Jednoduše k táhle otázce: Buďte pánové, galantní - romantiky nikdy neuškodí, kytky potěší každou ženu a dívku, ukažte se s ní v prostředí přátel, ukažte jí  tedy váš zájem o ní mimo sexuální stránku vztahu. Bude mít poté otevřené dveře k upřímnosti ženy, co se týče jejího sexuálního života v minulosti a hlavně budete mít otevřené dveře do její ložnice.

4. "Bylo to SKVĚLÝ, udělala jsem se."

Co je miláčku? Slibuju, že příště to bude i pro Tebe lepší!

Co to doopravdy znamená:Bylo to dobré, ale neudělal jsem se a asi se ani nikdy s tebou neudělám. teď jsem už unavená na cokoli jinýho."


Co s tím dělat? doporučení: neberte si to osobně. (No, pokud to není na denním pořádku - pak už stojí za to zvážit jinou lepší strategii v posteli) Věřte tomu, je to normální. Naše těla nejsou stroje, která fungují na stisknutí knoflíku. že k tomuhle dojde, nezoufejte, pro ženu to ještě neznamená, že samotný sex a milování nebylo dobré. Pánové, ale zase se nešťourejte s ní v tom, co přesně teda bylo DOBRÉ. Jednoduše to přijměte jako fakt - bylo to dobré, tečka.zítra bude líp!

Pokračování příště



Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.