Vzorce a principy koutkem oka

Vzorce jsou skryty v zorném poli každého pohledu oka, jen je umět vidět. Jen musíte vědět, kde je přesně hledat. Věci, které většina lidí vidí jako chaos, vycházejí ve skutečnosti z jemných zákonů chování. Vezměme si galaxii, slunečnici a ulitu, co mají tyto tři věci společného?
Jednoduchý vzorec a vzorce nikdy nelžou. Jen někteří vidí, jak jednotlivé vzorce do sebe zapadají. Na Zemi nás na malé planetě žije 7 080 360 000. Ty jseš jeden z nich. Chaos ve vzorci sedmi miliard jedinců.

Existuje stará čínská báje o Červené niti osudu, která praví, že bohové spojili všechny lidi červenou nití osudu ke kotníku a spojili tak všechny ty z nás, jejichž životy byly předurčeny se dotknout. Nit se může natáhnout, zamotat ale nikdy přetrhnout. Vše je předurčeno matematickou pravděpodobností, čísly vzorců, které jsou pradávné a věčné. Vzorce, které skrývají celá naše tajemství.

Vidět tuto Červenou nit osudu, uvidíme minulost, přítomnost a i budoucnost, souvislosti, které nám v celé souvislosti unikají.

Přidat.eu záložku Print

Vítejte na blogu o inovacích a zajímavostech! Tento blogový vesmír o technologiích 21. století, moderní architektuře, sci-fi, filmových novinách, alternativních přístupech a jiných zajímavostech je tu pro vás. Přejeme hezké počtení a díky za případné komentáře!

0 komentářů: