Header Ads

Tady běhá text
recent

Novoroční předsevzetí - list čistého papíru

Novoroční předsevzetí. Každý člověk by se měl na Nový rok v lednu znova narodit. Uvědomit si a připustit si, že to, co se událo za celý tento jeho rok, je vlastně již minulostí. A minulost nikdy nikdo ještě nezměnil. Ani vy ji teď už nezměníte, tak proč se s ní trápit a neustále se s ní zaobírat? 

Nenechávejte sami sebe v bolestech a starostech, které jsou minulostí. Proč nezačít nový rok 2012 s novým čistým listem papíru?

I když si do ruky vemete "několik papírů z roku 2011" a secvaknete je, bude to neustále to samé. Minulost zůstane minulostí. Otočte ten list papíru na Nový rok na druhou stranu. 1.1.2012 zažijete očistu, ať chcete nebo ne, ať už si to připustíte nebo nikoli. Ten čistý list papíru bude před vámi ležet a čekat, co na něj začnete psát. Budete opisovat ze zadní strany to, co už jste jednou napsali? Nemusíte. 1.1.2012 bude před Vámi ležet čistý, ničím nepopsaný list - vaše novoroční předsevzetí.

Jak mi psal můj kamarád Z Dilí Nathan: "Když hodiny odbijí 12 31.12.2011 budou si lidé na celém světě přát Šťastný Nový rok. Pro některé to nebude jen další změnou v kalendáři, pro Tebe to bude symbolem lepších roku než loňského." Čistý list papíru dokáže udělat zázraky, pokud víte, proč má být čistý.

Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.