Header Ads

Tady běhá text
recent

Filmové sci-fi novinky: Vyměřený čas (In Time) 2011

Lidstvo od nepaměti sní o nesmrtelnosti. V nedaleké budoucnosti v druhé polovině 21. století se tento sen stává realitou. Lidé nestárnou, dovrší-li 25 let. Po 25. roku života každý dostává pouze 1 rok, tedy 365 dní, života navíc, pokud si jej nekoupíte. Peníze nahradila jediná měna - čas. Proč? Protože existují výjimky a někteří žijí nesmrtelný život, protože mají ne peníze, ale čas.

Nejcennější komoditou na světě je čas, proč? Protože ho máme všichni stejně: bohatí, chudí, zloději, vědci, na tom nezáleží. Času si vůbec nevážíme, životem plyneme, v práci si říkáme: "Hlavně ať už to uteče, ať už je 5!" Myšlenka, že platíme za kafe, které si chceme vypít 3 minutami času svého života, je sice skoro až absurdní, ale rozhodně stojí za to se nad ní pozastavit.

Sci-fi novinka Vyměřený čas (In Time) 2011
28.října vtrhne do kin nový sci-fi film s Justin Timberlakem  a s Amandou Seyfried v hlavních rolích. Příběh plný akce a myšlenkou, že čas je to necenější, co máme. Bohatí se stávají nesmrtelnými, zatímco ostatní žadoní, půjčují si či kradou, aby získali čas na život. Boháči žijí nesmrtelný život s věkem 25 let (http://www.therichcanliveforever.com/).

Když je náš hlavní hrdina z chudých poměrů Will Sales, který se stále honí za každou minutou života, falešně obviněn z vraždy, je nucen se dát na útěk s kráskou Silvia Weis. Přežívají minuty za minutou, jejich láska  se stává mocnou zbraní v jejich válce ne jen s časem. To je sci-fi filmová novinka In Time (Vyměřený čas)

Trailer k sci-fi filmu Vyměřený čas (In Time) 2011Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.