Header Ads

Tady běhá text
recent

Klíč k úspěchu /video/

Lidé si pletou úspěch se štěstím a dávají úspěchu nálepku výsledku něčeho, co se stalo z nenadání. Kde je snaha, píle, vytrvalost a sebedisciplína? O tom už nikdy nikdo nemluví, i když to  má s úspěchem co dělat. Co je to tedy úspěch? Třeba pomůže tenhle obrázek a tohle video.

Úspěch je vaše cesta ne cíl.
Úspěch není cílová stanice, úspěch je cesta, která sebou nese celou řadu úskalí, překážek. Úspěšný je ten, který oproti ostatním znova vstal a nevzdal to, ať si říkali, co říkali. To je úspěch. Znovu vstát. Život není sranda, tak to prostě je. Když se postavíš, budeš poslán zpět k zemi. Když si dole posílí Tě to. Není žádné tajemství, že padneš, narazíš, dostaneš ránu, ale pokaždé, když se to stane, můžeš se znovu postavit na nohy. To je úspěch, nevzdávat se, bojovat.

Úspěch znamená pro každého něco jiného, ano. Úspěšným se lidé stávají, úspěšným se nenarodíte. Nic není zadarmo, a je to pouze na nás, vstát, zatnout zuby. Víš, co chceš v životě? Chceš dosáhnout víc než máš teď? Dokaž si to! V životě máte dva skvělé dny. První den, kdy jste se narodili a druhý den, kdy jste zjistili, proč se tak stalo. Úspěch znamená v prvé řadě znát smysl svého života. To je vaše stabilita, váš základní kámen cesty úspěchu. A to je i váš klíč k úspěchu.  "Pokud nevím kam jdu, těžko tam dojdu." Ani kapitán bez jasného cíle a mapy nikam nedopluje.

Vědět kam jdete, je úspěch. Překonávat překážky, je úspěch, hledat řešení jak dojít k cíli - to všechno je úspěch.

Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.