Header Ads

Tady běhá text
recent

Filmové sci-fi novinky: Bitevní loď (Battleship) 2012

Další sci-fi novinka: na internetu se objevil zajímavý trailer ke sci-fi filmu Battleship (2012). Hráli jste jako malí lodě na papíře? (online třeba tady: Battleship.com). No a je tu konečně na tohle téma i film. Další válečné sci-fi dobrodružství o záchranu světa nás čeká již v příštím roce! 

Nové sci-fi Bitevní lod (Battleship) 2012
Na pozadí klasického "Armagedon příběhu" - otec krásné dcery vs. její nápadník - nás dle mého čeká ve filmu Bitevní loď (Battleship) - oficiální stránky zde: http://www.battleshipmovie.com/ - docela i slušná bojová akce. Americká Navy vs mimozemská bitevní loď. Kdo s koho? Členové posádky na palubě USS John Paul Jones a USS Sampson čelí mimozemšťanské armádě s destruktivním cílem.

Uvolněný trailer k filmu Bitevní loď (Battleship) 2012 hovoří o všem. Dvě velké bitevní lodě USS Navy vs. emzáci. Uau, no akce to může být hezká, co říkáte? Uvidíme jak se s tímto popral sám režisér Peter Berg (Collateral, Království nebo Hancock s Will Smithem). Ve filmu doufám zazáří hvězdy jako třeba Taylor Kitsch, Liam Neeson nebo kočka Brooklyn Decker.

Trailer 1 k filmu Bitevní loď (Battleship) 2012


Přidat.eu záložku Print

2 komentáře:

  1. Luxusní film,čekání na další sci fi kousek se vyplatilo

    OdpovědětVymazat
  2. V každém případě je to unikát, stojí se na to podívat, nechybí mu nic, propracovaný do posledního detailu...

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.