Header Ads

Tady běhá text
recent

Co odradí ženu na rande?

Randění je fajn, když to baví jak vás, tak i druhou stranu. Randění je fajn, když jste na to dva. Dostat se na druhou metu - druhé rande, je v tom problém?  Čeho se vyvarovat, abyste na rande nezůstali pouze vy sami? Čím zaujmout tu druhou stranu? Nebylo by hezké, aby se ona sama zeptala, kdy se uvidíte příště?


Podívejme se na pár věcí, kterým se vyvarovat, abyste neodradili druhou stranu od dalšího randění. Zvládli jsme Jak se vyhnout nudnému rande (Jak se vyhnout nudnému rande při rande se ženou svých snů?), jdeme dál. Nechte si poradit od Charlene Amoia (ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku - How I Met Your Mother) Staňte se tím mužem, se kterým bude ona chtít vyrazit příště někam znova!

Neplánujte rande na ten samý den mistrovství.
Ukažte jí, že ona je ta důležitá a ne nějaká "přitroublá hra". Hokej si raději v klidu užijte s kámoši jindy. Představa, že ona jde s vámi na rande a začne se bavit pouze s kamarádkou, která sedí u vedlejšího stolu, vás taky nenadchne. Ukažte jí, aby se jednoduše cítila důležitě, že ona je ta, které dáváte daný čas. Randěte na 110% ne na 90%. A každý se rád cítí být v daný moment důležitý, dejte jí ten pocit právě VY!

Příliš mnoho dotyků.
Ženy komunikují daleko více neverbálně v případě dotyků. Věnujte proto velikou pozornost její řeči těla. Dotknete-li se ženy a nemáte žádné zpětné signály, neopětuje vaše dotyky, přestaňte s dotyky vy. Vraťte se o krok nazpátek. Je lepší pokračovat v konverzaci, která í baví, než v něčem, co jí je nepříjemné a povede kam? No, víte kam - do kytek.

Bavit se o tvém autě.
Chápu, že máš super káru, motorku, i kdyby motorový člun, zapomeň na tohle téma na rande! Leda pokud si budeš 110% jistý, že ona je fanda do motorek, či spousty koní pod kapotou, pak je to dobré téma - společný koníček. Taková žena je ale vyjímka a uvidíte to akorát tak ve filmech. Většinu žen nezajímá, jaký máš auto! Myslíte si, že jí zajímá váš Ferrari club? Neee! Mastit si své ego svým autem na rande s ženou je prostě blbost a vede víte kam? Ano, správně - do kytek.

Nechat jí cítit se hloupě.
Každou ženu zaujme intelekt muže. Nebojte se ukázat a předvést skromně své znalosti. Ale opatrně s tím! Když se bude cítit hloupě nebo špatně je to to, co jí doopravdy odradí od dalšího rande. Sdílejte s ní, co umíte a znáte, tím, že jí ukážete, co dovedete.  Nebuďte hrubí, neponižujte se před ní. Kdy víte, že se o něco zajímá, nastudujte si něco hodně specifického a do detailu a nechte jí, aby vám o tom sama mluvila. V tomto bodě jedna důležitá věc. Nelžete a nevymýšlejte si,když to neumíte. Blbce ze sebe uděláte jen jednou.

Nic, co je společného s vaší EX.
Nikdy, nikdy nemluvte o svých ex. A nikdy se nechtějte před ní potkat se se svou ex. Téma EX je jedno z témat většinou nepříjemné pro každou ženu. Pocit být druhá, to jí tím ukazujete, ať říkáte, co říkáte a děláte, co děláte. Ona vůbec nechce vědět, jak byla hezká, jaké měla přednosti, a rozhodně je nesrovnávejte, zapomeňte na to! Teď jste tady s jednou ze svých EX!

Volat namísto psát SMS.
Tohle podceňuje spousta chlapů. Je daleko osobnější zavolat než psát strojové sms. Neříkám, že je špatné psát smsky. Když už jí ale někam zvěte, seberte se a zavolejte jí. SMSka je neosobní a pro ženu "neromantická", když jí obdrží a přečte si jí. Pocity, se kterými smsku píšete, rozhodně v smsce k cíli nedorazí, na rozdíl od telefonátu. A navíc, je úplně jedno ak nervózní do telefonu budete, pokud je to ta pravá a neodmítne Vás (Jak zvládat odmítnutí?), rozhodně u ní stoupnete na hodnotě, protože vy jste ten, co "má koule" a zavolá jí!

Pár rad, které vám mohou pomoci při tom, jak být na rande úspěšný natolik, aby se s vámi právě ONA sešla i podruhé, potřetí, atd. Tak do toho!

Související články
Co je na první schůzce přísně zakázáno (doma.cz)
Co ovlivňuje úspěch prvního rande? (svadeni.cz)

Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.