Header Ads

Tady běhá text
recent

Jak se vyhnout nudné konverzaci při rande s ženou vašich snů?

Znáte to: první rande a hlavou se vám honí: "O čem se s ní budu bavit?" Nejhorší situace, která může nastat je, když je vám druhá strana hodně sympatická a vy se snažíte natolik, že všechno přeženete  nebo naopak něco  neuděláte a nakonec spackáte? Vidíte sami sebe? Chcete být další nudnou osobou v pořadí i u týhle kočky? Nebo chcete druhou stranu doopravdy zaujmout? Zde je pár tipů, jak ovládat rozhovor na prvním rande.

Pojďme se podívat na to, jak se vyhnout tématům a způsobům konverzace na rande, které vás dostanou akorát tak do hrobu a rozhodně nikoho neohromí.

Nejrozšířenějším tématem, o kterém se lidé baví, když se poprvé potkají, je práce a zaměstnání. Žádnou kočku  nenadchnete a ani nezaujmete, když se začnete hned bavit právě o její práci. Prostě nuda na entou. Je to to samé, jako když se bavíte o počasí nebo o politice. Jak se tedy začít bavit tak, abyste ženu doopravdy zaujali a získali její pozornost? Tyhle tipy vám pomohou, aby se daná žena cítila propojená právě s vámi.

Bavte se o její  minulosti a budoucnosti
Zde je první tip. Místo, abyste se bavili o každodenní rutině práce, začněte se bavit o tom, co daná osoba dělala a čemu se věnovala v minulosti. "Víš ty co, pověz mi, co sis přála dělat v dětství?" Jednoduše se ptejte na dětské plány a ambice, které měla a dosáhla. Získejte tedy pozornost druhé strany tím, že se budete vyptávat a naslouchat tomu, co dělala v minulosti. To samé platí i o tom, co chce dělat kupříkladu za pět let. A proč? Každý člověk povídá velice rád sám o sobě. A když někoho nadchnete svým zájmem o jeho osobu? Ženy budou rozhodně emotivnější než, kdyby povídali jen o své práci a budou se muset daleko více soustředit na to, co říkají. Takže: ptejte se na to, co ženu doopravdy zajímá.

Bavte se o sexu a o randění
Dobrým dalším tématem, který rozhodně přitáhne pozornost té sexy kočky, která sedí vedle vás v baru jsou vztahy, sex a randění. Téma, které druhou stranu fakt přitáhne a zaujme: Jak působí na ostatní lidi. Pokládejte otázky na téma společenských akcí, kdo s kým chodí, vztahů. atd. Trocha drbů vás odvede od nudného tématu "práce". Objekt vašeho zájmu to povede k tomu, aby sama povídala o mezilidských vztazích a interakcích. Odpovídejte vtipnými poznámkami a vtipy, tak abyste se v konverzaci vyhnuli tématu práce. Použijte spíše vtipné vlastní zážitky, než vtipy o Pepíčkovi a Mařence.

Objevte její vášně
Třetí a poslední tip je začít se bavit o jejích vášních. Jak přijít na to, jaké jsou její vášně? Cesta je aktivně ženě naslouchat. Aktivně naslouchat tomu, co vám právě říká i třeba o práci. Začne-li se žena sama  s nadšením a zapálením s vámi bavit o práci - to je  v pořádku. Pokračujte i v tomto tématu a naslouchejte jí aktivně. Věnujte pozornost její intonaci hlasu, řeči těla a jejímu chování, v momentě, kdy se s vámi baví. Využijte tedy svá pozorování a ptejte se na její vášně a nadšení.

Zapamatujte si detaily vaší konverzace a používejte je na to, abyste udrželi věci a témata vašeho povídání zajímavá a abyste se dostali v konverzaci více do hloubky. Požít můžete třeba větu: "Podívej, jaký máš šaty? Jseš docela kreativní". Proč tohle všechno? Rozhodně se dozvíte o ní samotné - charakter, jednání, osobnost -  daleko více, než když se zeptáte na její práci. 

Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.