Header Ads

Tady běhá text
recent

Kdo si vás odebral z přátel na Facebooku?

Zde je další praktická vychytávka na téma "Jak na Facebook". Na Facebooku si přidáte do přátel kde koho. Stačí, aby vás pouze potvrdili. Víte, ale kdo si vás z přátel odebral? To už vám Facebook neukáže. Bohužel. Zase si musíte pomoci tuningem Facebooku. Tentokrát tenhle upgrade stojí doopravdy za to. Jak na Facebook a zjistit, kdo si mě odebral z přátel? Tak jdeme na to!

Jak na Facebooku zjistit kdo si mě odebral z přátel?
Na Facebooku si to bohužel, jak jsem již řekl nenastavíte. Existuje však stránka www.unfriendfinder.com, která vám umožní si do internetového prohlížeče nainstalovat rozšíření, které vám dá absolutní přehled o všech přátelích , které jste si va Facebooku přidali do přátel. A plus navíc, UnfriendFinder.com je i v češtině!

Jak nainstalovat UnfriendFinder.com do vašeho prohlížeče?
Na stránkách UnfriendFinder.com jděte do sekce Download, vyberete si prohlížeč, který používáte a  stáhnete rozšíření prohlížeče pro Facebook. Následně se vám zobrazí přímo na Facebooku dva nové odkazy: Nepřátelé.

v pravém horním rohu na liště, kde máte i nastavení vašeho Facebook účtu se Vám objeví Volba Nepřátelé:


Na hlavní stránce na Facebooku se vám pod přáteli objeví i nepřátelé:


Co UnfriendFinder.com všechno umí?
Na Facebooku zrovna přátelé přehledně udělaní nejsou. Toto rozšíření prohlížeče vám přehled nad svými přáteli na Facebooku rozhodně udělá. Jednak uvidíte, kdo si vás odebral z přátel, ale i kdo vaše přátelství jještě nepřial a nebo naopak přijal.

Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.