Header Ads

Tady běhá text
recent

Jak vyhledat profil na Facebooku - vyhledávání lidí na sociálních sítích

Kdo dneska nemá na Facebooku svůj profil. Facebook vidíme již i v reklamách v televizi, v tisku a i na bilboardech u výrobků a službách. Jak si něco o někom zjistit? Jedna z možností je i najít profil dané osoby na jedné ze sociálních sítí. Jednou je právě i Facebook, na které umísťují lidé svoje profily - svoje fotografie, koníčky a zájmy, přátele. Jak tedy někoho na Facebooku najít?

Dneska je na Facebooku již něco přes před 600 miliónů profilů lidí po celém světě. Na českém internetu můžete profily lidí hledat na stránkách Lidé (Seznam), XChat (Centrum), popřípadě Líbímseti.cz nebo Štěstí.cz. A Česká republika není s Facebookem vyjímkou, i zde je nás Čechů hodně. Najít profil starého známého, kamaráda, kolegu nebo kolegyni na Facebooku není žádný problém. Napomoci mohou vedle samotného reálného jména staré přezdívky nebo jak jste mu říkali vy.
Hledání profilů lidí v jiných sociálních sítích
Zkuste hledat profili lidí na těchto sociálních sítích, které jsou ty nejrozšířenější. Hledat profily na stránkách Facebook.com, lide.cz, Líbímseti.cz a badoo.com.


Vyhledat profil na www.facebook.com


Vyhledat profil na www.twitter.com


Vyhledat profil na www.linkedin.com


Vyhledat profil na www.myspace.com


Vyhledat profil na www.lide.cz


Vyhledat profil na www.libimseti.cz


Vyhledat profil na http://plus.google.com

Webgoogle.com/+

Vyhledat profil na www.badoo.com

Webbadoo.com

Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.