Header Ads

Tady běhá text
recent

YouTube: poslouchejte a sdílejte hudbu s ostatními - chytrá služba www.instant.fm

Na YouTube.com naleznete jakoukoli hudbu, na kterou si vzpomenete. Nicméně je trochu nepřehledné a obtížné vytvořit si na YouTube seznam svých skladeb (playlist), ve kterém budete mít písničky, které rádi posloucháte. Proč si z ze stránek YouTube nevytvořit něco podobného jakou je služba last.fm nebo pandora.com?
Na stránkách Instant.fm naleznete jednoduchou službu na vytváření playlistů - seznamů skladeb ze stránek YouTube.com. Vytvoříte si svůj účet (přihlásit se můžete i přes váš Facebook nebo přes Twitter účet), a začnete přidávat skladby dle interpretů nebo stylů hudby. Příkladem zde máte na titulní straně osm žánrů (Cool India Song, iTune Top 15, Best of Rock, Music of The Middle East, Techno and Trance, Graduation Music, Really Catchy Anime Songs a Adrenalline)

Služba www.Instant.fm - a ještě něco navíc.
Byl jsem příemně překvapený, když sem si zadal do vyhledávání internpreta, jak přehledně vytáhne informace o skupině nebo interpretovi. Služba umí i přehrávat skladby v pe vašem playlistu na střídačku (shuffle), s opakováním a dokonce i bez videa.

Autor stránek Ferouss Aboukhadijeh dokonce dostal nabídku od YouTube, aby pro ně pracoval, nedivím se. Tenhle proekt je doopravdy podařený, nemyslíte?

Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.