Header Ads

Tady běhá text
recent

Sledovat seriály online - kde sledovat oblíbené seriály?

Rád bych se s vámi čtenáři podělil o připravovaný projekt s názvem Sledovat Seriály Online. Jak už sám název napovídá, bude se věnovat tématu: jak sledovat seriály online, tedy seriálům obecně, které stojí za to vidět. Projekt Sledovat seriály online je ještě ve výstavbě, těžce v plenkách. Spolu vytvářet projekt Sledovat seriály online můžete i vy.

Rád sleduji seriály online a to mě přivedlo i na tento projekt - Sledovat seriály online. Existuje celá řada seriálů, každý člověk má alespoň jeden oblíbený seriál, který kdy rád sledoval nebo má právě rozkoukaný. Seriály jsou dle mého jedním z fenomén přelomu 20. a 21. století. Důkazem toho je i fakt natáčení telenovel, a tak stupidních seriálů jako je Tak jde čas, Tisíc a jedna noc, Dallas - dala nedala apod. (pokud vás telenovely berou, nic proti, znám lepší způsob jak si nechat vypláchnout mozek). To je dle mého názoru krajní mez seriálů, fakt (seriál Krajní meze patří ale naopak k mým TOP).

Moje oblíbení seriály
Jaké sou ty mé TOP seriály? Já vyrůstal na seriálech jako StarTrek, Stargate (SG-1. SGA, SGU), Heureka, 4400, Smallvile, Night rider, Lost, Akta X, Krajní meze, Milenium, Bratrstvo neohrožených (Band Of Brothers), ale i sitcomy Přátelé (Friends), Simpsnovi (Simpsons), Alf, Jak jsem poznal vaši matku ((How I met Your Mother), Červený trpaslík (Red Dwarf), Teorie velkého třesku (Big Bang Theory), Ajťáci (IT Crowd) a i dokumentární seriály jako Kosmos (Cosmos) od Carla Sagana, Vesmír Stephena Hawkinga (Stephan Hawking Universe), Boj o přežití (Ultimate Survival) vaření s Jamie Oliverem, atd.

Projekt Sledovat seriály online
A to mě přivedlo i na nápad oživit projekt Sledovat seriály online. Zde je první snagit designu stránek projektu Sledovat seriály online. 

Pokud Vás napadá, jaký seriál byste v tomto projektu rádi uvítali, napište do komentářů a určitě jej do sbírky přidám. Každopádně se tento projekt Sledovat seriály online bude držet tří jednoduchých pravidel:

 1. žádné placené sledování seriálů online
 2. sledovat seriály online bez popup šíleností
 3. Seriál streamovat (sledovat seriál online) + možnost stáhnout


Plánované spuštění projektu Sledovat seriály online?
Kdy bude projekt Sledovat seriály online spuštěn? Plánované datum je 1.6.2011, tedy velice brzo.

Přidat.eu záložku Print

3 komentáře:

 1. Kdyby někdo hledal seriál Jak jsem poznal vaši matku, tak já ho sleduju na www.himym-online.com/

  OdpovědětSmazat
 2. Odpovědi
  1. no dost strohý komentář... linkbuilding přes komentáře se dá dělat doopravdy lépe:/ příští komentář smažu - v takovémto formátu.

   Smazat

Používá technologii služby Blogger.