Header Ads

Tady běhá text
recent

Nový Trailer k filmu Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce - mrakodrapy se drtí vejpůl

Už brzy (1.7.2011) bude do kin uveden nový, tentokrát již třetí díl, Transformers: Odvrácená strana Měsíce. Druhý celý trailer k filmu Transformers: Odvrácená strana Měsíce (Transformers: Dark of the Moon) se objevil konečně na Apple.com. Sice už jsme mohli vidět na internetu některé upoutávky, ale tenhle oficiální celý trailer vás dostane. Efekty, efekty, akce, akce - mazec od začátku do konce.

Trailer Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce
Celý trailer k filmu Transformers: Odvrácená strana Měsíce (Transformers: Dark of the Moon) začíná nečekanou scénou zřícením se jakési vesmírné lodi na povrch Měsíce, kterou astronauti ze Země objeví. Odvrácená strana Měsíce ,ale skrývá daleko více, než jen tuto ztroskotanou loď. Jo, tohle musíte prostě vidět!Trailer 3 k filmu Transformers 3: Dark Sile Of the Moon

Transformers 3 Dark Of The Moon Theatrical Trailer from Michael Bay Dot Com on Vimeo.

Michael Bay v produkci Stevena Spielberga sliboval měsíce, že třetí díl filmu Transformers bude akčnější a daleko napínavější než předešlý film Transformers: Pomsta poražených (Transformers: Revenge of the Fallen.) Tenhle trailer k třetímu filmu o Transformers Transformers: Pomsta poražených (Transformers: Revenge of the Fallen.) dle mého nezklame, naopak, navnadí. Celá města se hroutí, mrakodrapy se lámou vejpůl, Transformátoři jsou gigantičtí. Drsná akce s fantastickými efekty. A to všechno bude i v 3D.

Český trailer k filmu Transformers 3 (Odvrácená strana měsíce)

I tentokrát ses náš hrdina Sam Witwicky s kráskou Rosie Huntington, s poněkud přepumpovanými rty, utká s padouchy transformátory. Sice to bude Amerika od začátku do konce, ale nechme se překvapit, co si na nás producenti s efekty připravili.

Wallpapery k filmu Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce:

Těším se na film Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce!

Přidat.eu záložku Print

2 komentáře:

  1. Tak na tenhle filmeček se moc těším jednička a dvojka byli super tak doufám že trojka nesklame.

    OdpovědětSmazat
  2. Taky doufám, že ne. Nicméně efekty vypadají alespoň dle trailerů úžasně!

    OdpovědětSmazat

Používá technologii služby Blogger.