Header Ads

Tady běhá text
recent

Musíte si zrušit Facebook účet! Fakt? /video/

Před nedávnem jsem zde na blogu zveřejnil článek o závislosti na Facebooku a na sociálních sítích vůbec (Závislost na Facebooku a na sociálních sítích. Necháte se Facebookem sežrat zaživa?). Objevil jsem i video o Facebooku, zveřejněné na stránkách Sonny Side Films, ale do článku sem ho již nedal. Myslím si, že si téma "Zrušení účtu na Facebooku" zaslouží vlastní příspěvek.

Zrušit účet na Facebooku, či nezrušit?
Upřímně s tímto tématem jsem vážně debatoval i já. Čím více se zajímám o prostředí Facebooku, tím více se ho straním. Je to na každém z nás, jak s Facebookem naložíme, zda se jím necháme vysávat a otupovat nebo zda si z ně vezmeme pouze to dobré.

Ross Gardiner natočil video s názvem you need to get off facebook (Musíte se dostat z Facebooku). Dostalo se mu na YouTube i spousty jazykových překladů a i reakcí ve formě podobných videí. Zde je český překlad:Facebook a realita
Zde je ještě jedno video. Ukazuje absurditu celého Facebooku ve spojitosti s realitou. Když se nad tím zamyslíte, nechce se vám ten účet fakt taky zrušit?
Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.