Header Ads

Tady běhá text
recent

Film: Pod kůží /Splinter/ ( 2008)

Hororové filmy? Občas trocha strachu a mrazení po celém těle neuškodí. Horor se zajímavou zápletkou nemusí být ani o litrech krve, které se na vás valí i z obrazovky, stovkách zombie a hlasitém zoufalém křiku. Čtyři osoby, čerpací stanice, říkáte nudný scénář? Tentokrát nepoteče z obrazovky sadistická krev skovávající se za slovo "horor", ale jen pár kapek s řádnou dávkou hororového strachu, který se vám zaryje pěkně hluboko pod kůži.

Pojďmě se kouknout na hororový film Pod kůží /v originále Splinter/ 2008/ režiséra  Tobyho Wilkinsna, který má na svědomí i horror Grudge 3 (2009).


Banální děj pod kůží filmu
Na výletu do přírody pod stan se přeci nemůže nic zvláštního stát, ne? Romantický víkend? To by ale nebyl správný horor, aby se nic nesemlelo a nepodělalo. A kam nás to tedy zavede? Auto zamilovaného páru přepadne uprchlý trestanec se svou paranoidní přítelkyní a cesta pod kůži může začít. Už se máte začít bát? Počkejte si až dojedou na pumpu, tam to všechno začne. "Nikdo z nesourodé čtveřice, kterou svedla dohromady náhoda, si ale nedokáže představit strašlivou hrůzu, která na ně čeká u zapadlé a opuštěné benzínové stanice." (oficiální text distributora). Výlet se mění v noční můru.

Co se vám dostane pod kůži?
Děsivá noc dvou a půl přeživších se snahou o záchranu, plná pohybujícího se mrtvého masa plného černých trnů a černého slizu, které prahnou po něčem čerstvém. Stejně jako v hororu Ruiny /v originále Ruins/ (2008), diváky děsí pod kůži se deroucí masožravé potvory, tentokrát živé černé potvory ostré jak jehly. Věřte, že ve filmu Pod kůží (oficiální stránky filmu: www.splinterfilm.com) od začátku až do konce nebude chybět díky skvělým efektům a kameře napětí a hororové koření strachu.  

A že na začátku psal, že byly v autě čtyři? Tak už to v hororech chodí. A kdo že to zahučí tady? Někdo z hlavních hrdinů ze zamilovaného páru, co se vydal na onen nevinný romantický výlet ve dvou? Uprchlý  trestanec? Nechte se děsivě překvapit.


Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.