Film: Pod kůží /Splinter/ ( 2008)

Hororové filmy? Občas trocha strachu a mrazení po celém těle neuškodí. Horor se zajímavou zápletkou nemusí být ani o litrech krve, které se na vás valí i z obrazovky, stovkách zombie a hlasitém zoufalém křiku. Čtyři osoby, čerpací stanice, říkáte nudný scénář? Tentokrát nepoteče z obrazovky sadistická krev skovávající se za slovo "horor", ale jen pár kapek s řádnou dávkou hororového strachu, který se vám zaryje pěkně hluboko pod kůži.

Pojďmě se kouknout na hororový film Pod kůží /v originále Splinter/ 2008/ režiséra  Tobyho Wilkinsna, který má na svědomí i horror Grudge 3 (2009).


Banální děj pod kůží filmu
Na výletu do přírody pod stan se přeci nemůže nic zvláštního stát, ne? Romantický víkend? To by ale nebyl správný horor, aby se nic nesemlelo a nepodělalo. A kam nás to tedy zavede? Auto zamilovaného páru přepadne uprchlý trestanec se svou paranoidní přítelkyní a cesta pod kůži může začít. Už se máte začít bát? Počkejte si až dojedou na pumpu, tam to všechno začne. "Nikdo z nesourodé čtveřice, kterou svedla dohromady náhoda, si ale nedokáže představit strašlivou hrůzu, která na ně čeká u zapadlé a opuštěné benzínové stanice." (oficiální text distributora). Výlet se mění v noční můru.

Co se vám dostane pod kůži?
Děsivá noc dvou a půl přeživších se snahou o záchranu, plná pohybujícího se mrtvého masa plného černých trnů a černého slizu, které prahnou po něčem čerstvém. Stejně jako v hororu Ruiny /v originále Ruins/ (2008), diváky děsí pod kůži se deroucí masožravé potvory, tentokrát živé černé potvory ostré jak jehly. Věřte, že ve filmu Pod kůží (oficiální stránky filmu: www.splinterfilm.com) od začátku až do konce nebude chybět díky skvělým efektům a kameře napětí a hororové koření strachu.  

A že na začátku psal, že byly v autě čtyři? Tak už to v hororech chodí. A kdo že to zahučí tady? Někdo z hlavních hrdinů ze zamilovaného páru, co se vydal na onen nevinný romantický výlet ve dvou? Uprchlý  trestanec? Nechte se děsivě překvapit.


Přidat.eu záložku Print

Vítejte na mém blogu! Jmenuji se Jaromír a jsem autorem tohoto blogového vesmíru o technologiích 21. století, moderní architektuře, sci-fi, filmových novinách, alternativních přístupech a jiných zajímavostech. Přeji hezké počtení a díky za případné komentáře!

0 komentářů: