Header Ads

Tady běhá text
recent

Film: Iron Sky (2011 - 2012) Nacisti z vesmíru útočí! /aktualizováno/

Nejsem si zcela jistý, zda je Evropa připravená na sarkastickou komedii Finů na téma: 2018 Nacisti útočí. Odvrácená strana měsíce vrací úder a nacisti, kteří se na Měsíc dostali již v roce 1945 se konečně v roce 2018 vrací s plnou polní zpět, aby obsadili Zemi. Zvrácené? Ani ne, to si pro nás na tento rok připravili Fini se svou sci-fi komedií.


Film Iron Sky (2011) - odvrácená strana Měsíce plná nacistů útočí
Ke konci Druhé světové války udělali nacističtí vědci průlom v antigravitační technologii. Ve sci - fi filmu Iron Sky z tajné základny na Anktartidě byly koncem roku 1945 vypuštěny první vesmírné lodě nacistů a založili na odvrácené straně Měsíce základnu Černé slunce /Schwarze Sonne/. 
Nyní je rok 2018, čas kdy Američané poprvé od 70tých let přistály opětovně na Měsíci. Nacisti na Měsíci na základně po desetiletí budovali mocnou flotilu krásných UFO vesmírných lodí, tak, aby až bude správný čas,  převzali moc nad celou Zemí. Nacisti z Měsíce se chystají po 70 letech příprav realizovat svůj plán - zaútočit se svou mocnou flotilou na Zemi.

O filmu Iron Sky
Celý film Iron Sky (2011 - 2012) finsko-německo-australské koprodukce s rozpočtem 7.5 miliónů EUR sice doposavad provázejí problémy s financováním. A peníze doslova sbírají kde se dá, i od budoucích diváků z darů. Doufejme, že se tedy dočkáme - asi až příští rok - od producenta Tero Kaukomaa stejně ztřeštěné komedie se sarkastickým finským humorem jako ve Star Wrecku, který se této potrhlé partě z Finska na úrovni Béčkových filmů zdařil na výbornou.

Oficiální trailer k filmu: Iron Sky (2011) trailer HD 


Teasar2 k filmu Iron Sky:


Teasar3 k filmu Iron Sky (2012):Obrázky a plakáty k filmu Iron Sky:
www.ironsky.net
www.wired.com


Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.