Header Ads

Tady běhá text
recent

Online film: Zeitgeist - Moving forward / Duch doby 3: Posun vpřed (CZ/SK titulky)

V polovině ledna 2011 byl zveřejněn další  film ZEITGEIST od autora Petera Josepha (doporučuji 45min film: Kdo je Peter Joseph?) ZEITGEIST - Moving forward, považuji za nutnost jej zveřejnit i na mém blogu. Nejdelší nezávislý film, který kdy byl publikován. Změny se každý bojí, pokud ale víme, že je nevyhnutelná, hledat cestu, není přirozené, ale nutné.

Někteří si budou myslet, že tento film je až příliš radikální. Doopravdy? Kdo z politiků, jak na regionální úrovni států nebo globální úrovni, se ale zajímá o trvalou prosperitu Země a přežití lidstva?  Dle mého názoru tohle vůbec na pořadu dne nikdy nebylo. Už i mravenci mají větší šanci než my lidé. Publikoval jsem článek o mravencích, kteří mají větší šanci přežít lidi, než naopak. (Proč mravenci přežijí lidskou populaci) Jaký názor na toto máte?

Dojde ropa, fakt. Stávající ekonomický systém je dle některých před zhroucením. Kde je řešení? Dle ZEITGEISTU je "cílem je předělat prostředí, které je příčinnou scestného chování." ZEITGEIST ukazuje nádor naší společnosti, ukazuje možnou cestu jak jej vyléčit, naslouchejme tedy.

Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.