Header Ads

Tady běhá text
recent

Moje TOP10 YouTube.com videa: nad 100.000.000 zhlédnutí

Na Youtube.com toho naleznete doopravdy hodně, pokud hledáte. Video je video, ještě ke všemu, když se dostane do celého světa v mžiku okamžiku. Před pár lety jsem našel video Choclate Rain od Toy Zondaye. Tenkrát vůbec nebyl známý a tohle video mělo sotva 100 tisíc zhlédnutí. A dneska?  tohle video se těší skoro 64,5 Mio zhlédnutí, skoro neuvěřitelné. Tak mě napadlo se kouknout na videa, která nejdou pod 100 Mio zhlédnutí. Jsou taková? A co to je? Jdeme na to!
Nepřekvapí asi nikoho, že to jsou z 90% videoklipy k top songům. Vynechám Lady Gaga, Pitbulla, Justina Biebra atd. nebo trailery k filmům.  Zde je oněch mých TOP10 se 100.000.000 a plus :
  
1. Jizz In My Pants 
(Sranda musí bejt a tohle je fakt supr text)2. Soulja Boy Tell'em - Crank That (Soulja Boy) 
(Hipec vládne světem, tedy i nám a po nás našim dětem... eště nemá 100+ Mio ale bude brzy mít)3. Eminem - Not Afraid 
(Eminem toho má na Youtube mnohem víc a patří k těm TOP 10 asi s více klipama, ale tenhle e prostě pro mě osobně ten TOP) 4. B.o.B - Airplanes (Feat. Hayley Williams of Paramore) 


5. Jeff Dunham - Achmed the Dead Terrorist       
(Achmed the Dead Terorist je i v české verzi s titulkama)6. Evolution of Dance - By Judson Laipply

7. Hahaha
(Jednoduchý název s věčným tématem dětí a smíchu, koho to nerozesměje, měl by si zajít na psindu)

8. Lo que tú Quieras Oír (Ať už chceš slyšet cokoli)
V roce 2006 bylo tohle mini drama nominováno na nejsledovanější neaglické video. Sofie, hlavní hrdinka se vrátí domů a nalezne na záznamníku vzkaz od svého manžela Miguela, že jí opouští. Sofia záznam pozmění, že to vypadá, že její manžel jí prosí o odpuštění, Sofie svého manžela však odmítne a  řekne nu NE.

9. Best Ever!!! 
Tohle video si to asi vysloužilo pouze jednou jedinou otázkou, na kterou se kočka na video ptá: Jakej jste měli/chtěli mít nejlepší sex v životě? Vděčné věčné téma, že? (Video bohužel vložit z YouTube nelze.)

10. Paul Potts sings Nessun Dorma (widescreen 16:9) - nominace
Paul si to zaslouží! Co vy na to? (Video bohužel vložit z YouTube nelze.)Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.