Header Ads

Tady běhá text
recent

Film Bastardi (2010) /film online/ (aktualizováno)

Po dlouhé době jsem se kouknul na český (slovenský) film. Po filmu Občanský průkaz (2010), ktere mě hodně zaujal a hodně se mi líbil, jsem se koněčně dostal na film taky z loňského roku Bastardi (2010)

Bastardi film online
O čem Bastardi režiséra Petra Šíchy jsou? Jednou větou: drama ze základky, o smrti, násilí a o pomstě, o mladých smradech, maloměšťáckém přístupu, o čecháčství. Vedle filmu Gympl (2007), který je spíš komedie než drama, jsou Bastardi drsní jako šmirglpapír. 

Bastardi 2010 film music
Vulgární raper Rytmus (YouTube video) tomuto filmu dává svým soundrackem a svou minirolí  korunu, která však filmu a atmosféře děje sedí jak ušitá. Rytmus propůjčil svůj raperský um i k hunbš v soundracku k filmu Bastardi 2010: Rytmus - Moja stvrt, Neni Unik /HD/

Bastradi trailer k filmu
Hlášky jako: "jo, pane učiteli, to co já mám namrdáno, vy nemáte ani načůráno." nebo uklízečky: "za chvíli tady budem učit my dvě." fakt pobaví. Svou tvrdou realitou jsou ale spíš až k pláči. Pokud jste film Bastardi ještě neviděli, rozhodně doporučuji k filmu Bastardi trailer.
Film Bastardi 2010 online ke shlédnutí:
Pokud si chcete český film Bastardi shlédnout online, tak naleznete na tomto odkazu zdroje odkazů s filmem Bastardi 2010. ODKAZ [http://filmy.kinotip.cz/bastardi-2010]

  Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.