Header Ads

Tady běhá text
recent

Americký armádní projekt HAARP způsobil zemětřesení ve Fukušimě v Japonsku?

Když jsem poprvé slyšel o ovlivňování počasí lidmi, připadali mi to jako sci-fi. Rozhánění mraků je jedna věc, ale vyvolat zemětřessení neto tsunami druhá. Americká armáda provozuje na Aljašce zařízení, které to dokáže. Způsobil HAARP katastrofu v Japonsku a zničit tak atomovou elektrárnu ve Fukušimě?

Co je HAARP? Zařízení H.A.A.R.P. je High-frequency Active Auroral Research Program, tedy vysokofrekvenční aktivní polární výzkumný program. "Oficálně se jedná o program výzkumu ionosféry, ale prakticky všechna známá fakta svědčí o tom, že HAARP je zbraň, nebo alespoň vojenské zařízení. Pravdou ovšem je, že ionosféry se docela jistě týká." (www.military.cz)

Na internetu jsem narazil na sice velice kontroverzní video, právě o souvislostech mezi  projektem HAARP a zemětřeseními na celém světě. Investigativní novinář Benjamin Fulford, který zastává konspirativní teorie každým svým coulem, zveřejnil tohle video, kde předkládá souvislosti, které skoro až děsí.  Na každém šprochu pravdy trochu.


Titulky: Jaromír Průša │ Miridia bloghttp://miridia.blogspot.com 

 Nejzajímavější však na tom asi pro mě bylo, že tohle tvrdí jijž přes tři roky. Teď k tomuto konspirativnímu tvrzení má další pádný důvod. Je HAARP zbraň, či jen výzkumné zařízení zkoumající pouze ionosféru? Názor si můžete udělat i z dokumentu dalšího konspirativního nadšence, bývalého guvernéra Jesse Venturou: Konspirační teorie s Jesse Venturou - HAARP (CZ Titulky)
 


Dvě věci jsou minimálně k zamyšlení: zaprvé, porč je tento objekt tak střežen a za druhé, pokud to je čistě výzkumné zařízení není zprístupněn veřenosti? HAARP je tady (Google maps), ale co doopravdy dělá a dokáže?

Zajímavé odkazy:
www.haarp.cz

Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.