Header Ads

Tady běhá text
recent

Kdo vám na Facebooku neodpověděl na žádost o přátelství?

Na Facebooku  si přidáváme do přátel naše kamarády, bývalé spolužáky, kolegy, ale i herce, známé osobnosti, atd. Stalo se vám, že už jste ani nevěděli, komu jste žádost o přátelství na Facebooku vlastně poslali? Na Facebooku existuje jednoduchá aplikace, která vám toto jedním kliknutím vyřeší.


Společnost Tidy Social vytvořila jednoduchou aplikaci:  http://apps.facebook.com/friendrequests/, která vám toto umožní. Konečně pořádná a užitečná aplikace. A je to i aplikace, co se zajímá na Facebooku o vaše soukromí. Nicméně umí, ale i o trochu víc než jen to.  Aplikace PendingFriendReguests  vás navede, jak na Facebooku připomenout vaši žádost o přátelství a případně jí i zruši.
 
Zrušení žádosti o přátelství
"Remove Request" - Zrušení žádosti o přidání do vašich přátel. "Zrušení žádosti o zařazení mezi přátele". (možnost zrušení žádosti o přátelství ) naleznete na stránce Facebooku dané osoby, které jste žádost posílal (a), úplně dole vlevo pod sloupcem přátel.


 
Připomenutí zaslané žádosti o přátelství
Pokud chcete dotyčné osobě připomenout vaši žádost o přidání do přátel, stačí kliknout na "Send a Reminder" a aplikace vás automaticky přesuna do okna se zprávou pro danou osobu. Zde jen napíšete dané osobě připomínku a odešlete. To je dost praktické a ušetří to dost času. 

Podívejte se tedy, kdo neodpověděl na vaši žádost o přátelství, a případně jej upozorněte, nebo žádost zruště!

Přidat.eu záložku Print

1 komentář:

Používá technologii služby Blogger.