Header Ads

Tady běhá text
recent

Rok 2012 - Věda nebo pověra? /online film/

O roku 2012 se toho povídá mnoho, hodně toho nalezneme i v historických záznamech a archeologických pramenech již zaniklých civilizací. (blíže v článku: Na obzoru je rok 2012, konec čeho? /aktualizováno/)  Právě kmen Mayů v souvislosti s datem 21.12.2012 představuje se svým jedinečným kalendářem jednu z největších záhad. Jedná se o vědu nebo o pověru?

V čem je ale ta záhada?  Čeho se my lidé 21. století bojíme? Co skrývají tato pradávná proroctví, kalendáře, pověry? A jedná se o vědecky prokazatelná fakta nebo pouze o báchorky a pověry? Kde je ta záhada? Mystika a věda nejdou moc dohromady. To odkrývá následující dokument ární film.

Dokument 2012 Věda nebo pověra (2009) 
Rozhodně jej doporučuji všem, kdo se o téma roku 2012 zajímají. S vědeckým a čistě pragmatickým přístupen se na Mayský kalendář ve spojitosti s rokem 2012 dívá dokumentární film: 2012 Science Or Superstition (blíže k filmu na IMDB.com) Samotný dokument se zaměřuje na Mayskou civilizaci a její vnímání světa a univerza. Dotýká se všech různých teorií výkladu mayského kalendáře, které naleznete i v jiných dokumentech. Oficiální stránky dokumentu naleznete na www.2012dvd.com. Zde se však jedná čistě o vědecký přístup, což velice oceňuji a proto mě i tento dokument na téma roku 2012 tolik zaujal.

Kde se na dokument  "2012 Science or Superstition" podívat online?
Je spousty webů, kam kouknout, Co takhle web Two-movies? Enjoy!

Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.